Головна  →  Новини  →  12 серпня 2019

Запрошуємо відвідати XXII чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу

 

Увага, деснянці!

10 та 11 листопада 2019 року в Києві на території Національного спортивного комплексу «Олімпійський» відбудеться XXII чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та візажу. Організатори події – Громадська спілка «Асоціація б’юті чемпіонатів» та компанія «Estet Медіа».

В рамках проведення чемпіонату відбудуться Міжнародний чемпіонат з перманентного макіяжу та чемпіонат України з нарощування вій.

Чемпіонат України – це національна ідея, всеукраїнський масштаб та транскордонна співдружність. Захід планується за участі понад 600 майстрів-учасників з кожного регіону України та професійних команд із 6 країн Європи.

В рамках проведення заходу буде функціонувати презентаційна EXPO-зона за участю понад 20 провідних компаній, торгових марок та брендів, виступаючи своєрідною платформою для налаштування бізнес-комунікації, пошуку компаніями спеціалістів, партнерів або ж просто ідей для розвитку власного бізнесу.

Чемпіонат України – це унікальний навчальний майданчик для тих, хто прагне нових знань, постійного підвищення кваліфікації та професійної досконалості, а також стежить за інноваційними розробками в сфері б’юті-технологій, продукції, послуг.

Вхід безкоштовний.

Контактна особа – керівник проекту чемпіонату України – 066-761-48-94 Марина Хоменко.

Дізнатися більше про захід ви маєте можливість на офіційному сайті чемпіонату України – http://beautycup.org/.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА