Головна  →  Новини  →  5 грудня 2018

У приміщенні майбутнього РАЦСу кипить робота

У приміщенні майбутнього РАЦСу кипить робота

 

 

Навіщо мандрувати через пів міста у Центральний відділ державної реєстрації шлюбів Головного управління юстиції у м. Києві, коли поряд з власною домівкою є кращий РАЦС? Це питання хоч раз у житті задавав собі кожний деснянець, коли замислювався над тим, щоб офіційно створити нову сім’ю. Проте миті мрійливості миттєво змінювала реальність – у Деснянському районі не найкращий у столиці РАЦС.

Як тривають роботи на найочікуванішому об’єкті вчора під час інспектування дізнався голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний. У ході обстеження, директор КП «Ватутінськінвестбуд» Олег Воробей ознайомив очільника району з роботами, які вже проведені та планують виконати найближчим часом працівники підрядної організації.

Новий РАЦС розташується на першому поверсі по просп. Маяковського, 15. Загальна площа приміщень, що реконструюють, становить 465 м². Перебудова приміщень першого поверху будівлі передбачатиме облаштування зони урочистих подій та зони виконання інших адміністративних функцій. До кінця цього року планується завершити основну частину фасадних робіт, прокласти внутрішні мережі та комунікації, провести зонування приміщення, залити підлогу. Наразі проведені тендерні закупівлі меблів, створений та затверджений графік виконання робіт на об’єкті. Роботи тривають згідно графіка.

«Наше завдання – максимально ефективно використовувати гроші платників податків. Створення сучасної зали урочистих подій поряд з домівками деснянців – важлива подія для нашого району», – зазначив Геннадій Вадимович.

13

ФОТОЗВІТ

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА