Головна  →  Новини  →  25 травня 2018

В «Університеті третього віку» пролунав останній дзвоник

 

З нагоди закінчення навчального 2017/18 року в «Університеті третього віку» відділення денного перебування Територіального центру соціального обслуговування Деснянського району відбувся святковий захід.

Всі випускники отримали сертифікати про проходження курсу навчання на факультетах Університету, а найкращі слухачі – грамоти та подяки від Територіального центру.

«Я у захваті від вашої оптимізму, активної життєвої позиції, енергійності та завзятості. Щиро вітаю вас із закінченням навчального року, бажаю, щоб ті знання, які ви отримали, навчаючись в «Університеті третього віку», стали вам корисними та спонукали до підкорення нових вершин. Районна влада буде вас підтримувати і надалі. У новому навчальному році допоможе у обладнанні спортивної зали», – сказала начальник районного Управління праці та соціального захисту населення Анастасія Філоненко.

У 2017/18 навчальному році в Університеті активно проводилось навчання на факультеті «Іноземна мова», слухачі якого продемонстрували свої знання з англійської, читаючи вірші та співаючи пісні. Приємно здивувало колективне відео привітання від чотирьох груп факультету, де були продемонстровані навички, здобуті за період навчання.

«Ми знову відчуваємо себе студентами, адже незважаючи на наш поважний вік намагаємося реалізувати власні ідеї і принести користь суспільству та державі. Дорогі наші викладачі, ми цінуємо вашу працю, старання та толерантне ставлення до нас», – подякувала слухачка «Університету третього віку» Тетяна Олександрівна Герасименко.

На завершення заходу всі присутні сфотографувалися в святковій фотозоні та продовжили спілкування за філіжанкою чаю із солодощами.

ФОТОЗВІТ

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА