Головна  →  Новини  →  16 травня 2018

Геннадій Заболотний: «До Дня Києва основні роботи у парку «Кіото» мають бути завершені»

 

Такий термін встановив сьогодні голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний представникам підрядних організацій, які проводять другу чергу реконструкції парку «Кіото».

«До Дня Києва основні роботи, які заплановані цьогоріч у парку «Кіото», мають бути завершені. Саме тому ми постійно контролюємо підрядників і щодо якості, і щодо дотримання графіків виконання робіт», – зазначив Геннадій Вадимович.

Наразі на території зеленої «оази» тривають роботи з відновлення газону, монтажу зрошувальної системи, зведення «Пагоди японського саду», роботи з чашею басейну. Під час несподіваного візиту очільник району особисто пройшовся парком та перевірив рівень готовності об’єкту до урочистого відкриття.

Голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний продовжує особисто контролювати хід і терміни капітального ремонту парків Деснянського району.

Довідково.

Віталій Кличко ознаменував 2018 рік – роком відкриття зелених зон європейського зразка у кожному районі столиці. На це звання у Деснянському районі претендують парки «Кіото», «Муромець» та зелена зона вздовж просп. Шухевича (від просп. Маяковського до вул. Бальзака).

Фотозвіт

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА