Головна  →  Новини  →  16 травня 2018

У Деснянському районі триває підготовка до святкування Дня Європи та Дня Києва

 

Голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний у ході апаратної наради акцентував увагу відповідальних виконавців на необхідності створення різноманітних активностей під час святкування Дня Європи і Дня Києва не лише біля адміністрації, а й на інших локаціях Деснянського району.

На виконання доручення голови, сьогодні нараду з організаційних питань підготовки і проведення святкування Дня Європи та 1536-річчя Києва провела заступник голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко. До вирішення нагальних питань також долучилися представники Деснянського Управління поліції Головного управління національної поліції у місті Києві, структурних підрозділів та комунальних служб району.

Відтак, під час підготовки до святкування заплановано забезпечити святковим оформленням центральні вулиці та площі району, залучити підприємства торгівлі та громадського харчування до участі у заході, провести благоустрій території і забезпечити чергування представників поліції, встановити додаткові контейнери для збору побутового сміття та урни.

«До Дня Києва районна влада підготувала для мешканців нашого району змістовну розважальну програму та чимало запальних активностей. Запрошуємо деснянців завітати на гуляння родинами і відзначити день найстарішого міста східної Європи разом!», – зазначила Ірина Алєксєєнко.

Пропонуємо вашій увазі вичерпний перелік культурно-мистецьких заходів, які пройдуть на території нашого району.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА