Головна  →  Новини  →  16 травня 2018

60 років тому об’єдналися селища Троєщина і Вигурівщина

 

У народі кажуть: «Добрий сусід ‒ найкращий родич». Підтвердженням цьому сталася подія, яка ще тісніше поєднала історію та сучасність двох сіл ‒ Вигурівщини та Троєщини. Земля обох сіл має особливу долю, національну історію, а розмаїття природного довкілля стало доповненням духовного і неземного змісту глибокого почуття справжньої любові до свого краю.

12 травня 2018 року пройшов XV фестиваль «Київські околиці», який започаткований Будинком культури Деснянського району. Цього року він був присвячений дійсно історичній події ‒ 60-річчю об’єднання двох сіл в один населений пункт, який зберігся і наразі це мікрорайон малоповерхової забудови Троєщина нашого району.

Глядачів вітали учасники самодіяльних об’єднань Будинку культури: вокальний  ансамбль «Джерело», хореографічний  театр - студія «Забава». До виступів долучився танцювальний колектив «Барви» НВК середньої школи 278.

Народними  театрами «Камелот» та «Святогор» були організовані катання на конях, спортивні змагання на мечах, булавах та різні ігри для малечі. На фестивалі проводився майстер-клас із застосуванням техніки «ебру» (малювання на воді) ‒ керівник А. Левицька.

Присутніх привітав отець Віталій Свято-Троїцького храму і на честь свята подарував ікону Божої Матері. Нехай оберегом буде вона для усіх Троєщанців.

Директор Будинку культури Деснянського району Ірина Лавриш теж поздоровила усіх теплим поетичним словом та подякувала присутнім за такий чудовий настрій на заході.

ФОТОЗВІТ

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА