Головна  →  Новини  →  17 квітня 2018

Очільник району ознайомився з ходом реконструкції Центрального стадіону

Очільник району ознайомився з ходом реконструкції Центрального стадіону

 

Сьогодні голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний ознайомився з ходом реконструкції Центрального стадіону Деснянського району по вулиці Драйзера, 2-Б. Незважаючи на ажіотаж довкола культового спортивного об’єкту нашого району, підрядна організація, яка, свого часу, проводила реконструкцію НСК «Олімпійський», продовжує виконувати свої зобов’язання та створювати найкращий комунальний стадіон столиці.

Під час виїзної наради присутні ознайомилися з ходом виконання робіт. Зокрема, обговорювалося коло питань з можливості завершення першої черги реконструкції до Дня незалежності України та подальшої розбудови спортивної інфраструктури нашого району. Варто зазначити, що до першої черги реконструкції віднесено – монтаж штучного покриття (завершено), роботи з облаштування бігових доріжок, баскетбольної та легкоатлетичної локацій (наразі тривають). Під час огляду території також піднімалися проблемні питання під час будівництва і віднаходилися шляхи їх вирішення.

«Завдяки спільним зусиллям депутатів Київради, міської та районної влади, представників громадськості на території нашого району продовжується будівництво одного з найсучасніших комунальних стадіонів у столиці. Одне із пріоритетних завдань нашої команди – розбудова спортивної інфраструктури району і створення належних умов для фізичного розвитку деснянців поруч із власною домівкою. Ми продовжуємо працювати у цьому напрямку та закликаємо долучатися до цієї роботи всіх охочих», – звернувся до присутніх Геннадій Заболотний.

Довідково. Виїзна нарада пройшла за ініціативи депутата Київради Ганни Старостенко, участю депутата Київради Юрія Зубка, заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Вадима Гутцайта, заступника голови Деснянської райдержадміністрації Ірини Алєксєєнко, начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Армена Оганесяна, відділу контролю за благоустроєм Деснянської РДА, представників КП «Ватутінськінвестбуд», ЦФЗН «Спорт для всіх» та підрядної організації.

1

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА