КМДА Київська міська державна адміністрація


16 квітня 2018

Деснянці вшанували пам`ять загиблих у боях на Сході України

Деснянці вшанували пам`ять загиблих у боях на Сході України

 

Молебень за героями, які загинули в боях на Сході України, провели у поминальні дні на «Лісовому кладовищі». Захід пройшов за сприяння Київська міська спілка ветеранів АТО Деснянського та Дніпровського районів, голів Деснянської та Дніпровської райдержадміністрацій, депутатів Київради та Спілки ветеранів Афганістану.

У вшануванні пам’яті загиблих взяли участь заступник голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко, голова Дніпровської райдержадміністрації Петро Онофрійчук та його заступники, голова ГО «Київська міська спілка ветеранів АТО Деснянського району» Олег Нишпор, голова ГО «Київської міської спілки ветеранів АТО м. Києва» Ігор Марі, голова ГО «Київської міської спілки ветеранів АТО Дніпровського району м. Києва» Георгій Кунах, депутати Київради Вадим Онуфрійчук, Юрій Зубко, заступник військового комісару району Владислав Міхєєв, родини загиблих, ветерани АТО, воїни-афганці.

Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх воїнів. Біля могил були урочисто підняті прапори.

Панахиду та освячення могил і прапорів провели військові капелани отець Іван та отець Михайло.

«Молитва за померлих – це не молитва страху і не молитва відчаю перед лицем смерті. Це молитва любові і єдності. У дні поминання померлих ми, як ніколи, засвідчуємо свою віру в те, що мертвих не існує. У Бога – всі живі», а отже і ми нікуди не дінемось із буття і колись також потребуватимемо молитви. Вони стали молитовниками за всіх нас та за Україну», – сказав у проповіді отець Іван.

Присутні вшанували Героїв покладанням квітів.

Вічна пам’ять ГЕРОЯМ! ГЕРОЇ не вмирають! Слава Україні!

8.1

ФОТОЗВІТПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.