Головна  →  Новини  →  13 березня 2018

Геннадій Заболотний: «У Деснянському районі модернізують освітлення вулиць – до кінця року встановлять 265 вуличних LED-світильників»

Геннадій Заболотний: «У Деснянському районі модернізують освітлення вулиць – до кінця року встановлять 265 вуличних LED-світильників»

 

Встановлення LED-освітлення на вулицях Деснянського району – безпека деснянців. Про це йшлося сьогодні під час робочої наради у голови Деснянської райдержадміністрації Геннадія Заболотного.

Так, за попередніми підрахунками, у районі необхідно додатково встановити 109 опор зовнішнього освітлення на загальну суму 3,3 млн грн.

«Модернізація вуличного освітлення і забезпечення його на всіх вулицях району, як в центральній частині, так і на околицях, – перш за все, це безпека деснянців. Наразі, наші фахівці вивчають можливість встановлення сучасного енергоефективного освітлення у селищах Троєщина та Биківня. Ініціативні групи мешканців вже зверталися до нас з цим питанням і ми налаштовані рішуче його вирішити. Окрім цього, ми не забуваємо й про реконструкцію зовнішнього освітлення на прибудинкових територіях житлових будинків», – зазначив Геннадій Заболотний.

Після наради Геннадій Заболотний разом з керівництвом КП «Київміськсвітло» відвідали найбільш проблемні ділянки.

Довідково.

До кінця цього року КП «Київміськсвітло» запланувало замінити всі опори та світильники по вулицях Електротехнічній, Кіото, Закревського (126 опор та 265 світильників), Волкова, Попудренка (заміна всіх опор та світильників, встановлення оцинкованих опор та LED-світильників по прикладу другої черги проекту «Енергоефективний вечірній Київ» по проспекту Маяковського), проспектах Лісовому, Шухевича (від мосту через Десенку до вулиці Електротехнічної). Також здійснюється розробка Міської цільової програми освітлення, до якої увійшло 66 адрес нашого району. До цього переліку додатково включатимуть прибудинкові території житлових будинків.

1

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА