Головна  →  Новини  →  7 березня 2018

У Деснянській райдержадміністрації прозвітували про діяльність за 2017 рік

У Деснянській райдержадміністрації прозвітували про діяльність за 2017 рік

 

6 березня 2018 року відбувся публічний звіт голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за 2017 рік і Громадський звіт Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за 2017 рік.

Відкриваючи збори, голова Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Геннадій Заболотний наголосив на тому, що позитивна динаміка соціально-економічного розвитку району залежить від ефективної співпраці районної влади і громади.

«Не всі проекти, розпочаті минулого року, були завершені. У 2018 році ми продовжимо роботи з розвитку інженерно-транспортної інфраструктури селищ Биківня і Троєщина, реконструкції школи № 23 та РАЦСу, влаштування медичних амбулаторій на Будищанській і Бикова. Серед пріоритетних напрямків нашої діяльності цього року ‒ оновлення ліфтового господарства, боротьба із стихійною торгівлею та «розливайками», ремонт доріг, вдосконалення роботи ЦНАПів. Сподіваюся на підтримку громади і результативну взаємодію із нашими депутатами всіх рівнів», ‒ звернувся до присутніх Геннадій Заболотний.

Звіт про діяльність Деснянської райдержадміністрації у 2017 році представив перший заступник голови Віктор Крохмалюк, який протягом минулого року виконував обов’язки голови райдержадміністрації.

З метою забезпечення належної прозорості та інформування громадськості Віктор Крохмалюк прозвітував про підсумки діяльності за кожним напрямком роботи та у відповідності до ст. 28 Бюджетного кодексу України – інформація про виконання бюджетних показників бюджету міста Києва за 2017 рік, доведених Деснянській РДА, як головному розпоряднику бюджетних коштів до виконання.

Публічний звіт керівництва Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації відбувся за участю депутатів Київради Ганни Старостенко, Віктора Грушка, Володимира Шарія, Вадима Онуфрійчука, Юрія Зубка, Михайла Буділова, Дениса Попова, помічників народного депутата України Борислава Берези, представників Громадської ради, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей, деснянців та представників ЗМІ.

Презентація.

198

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА