Головна  →  Новини  →  27 лютого 2018

Геннадій Заболотний: «У Деснянському районі виховуються справжні патріоти»

 

Сьогодні голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний відвідав ще дві школи – гімназію № 283 та спеціалізовану школу № 301 ім. Ярослава Мудрого.

«Обидва заклади відповідають столичному рівню. У цьому переконуєшся вже з перших хвилин перебування у школах. Чисті подвір’я, тематичні фойє шкіл, учбові кабінети, учні у формі справляють гарне враження», – ділиться першими враженнями Геннадій Заболотний.

Під час візиту Геннадій Вадимович перевірив роботу харчоблоків, камер відеоспостереження, стан спортивних залів. Наприклад, у 301 школі оздоровленню дітей приділяють значну увагу: басейн, тренажерний зал, система позакласних спортивно-масових заходів та планові уроки плавання.

У обох навчальних закладах на високий щабель піднято і патріотичне виховання учнів. Зокрема, Геннадій Вадимович ознайомився з діяльністю Всеукраїнської громадської козацької дитячої організації «Дніпровська Січ», яку створено у гімназії № 283, та заходами з формування воїнського лицарства і мужності у школі № 301 ім. Ярослава Мудрого.

«У цих закладах виховуються справжні патріоти. Зусилля педагогічних колективів спрямовані на виховання у дітей та юнацтва активної життєвої позиції, національної свідомості та гідності, на виховання фізично і духовно розвинутих громадян нашої держави», – сказав Геннадій Заболотний. 

Очільник району продовжує знайомитися із закладами освіти Деснянського району.

1112

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55, електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА