Головна  →  Новини  →  26 лютого 2018

У Деснянському районі працюють пункти обігріву

У Деснянському районі  працюють пункти обігріву

 

Шановні мешканці Деснянського району!

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру Державної служби України з надзвичайних ситуацій 23-27 лютого у зв’язку із вторгненням арктичного повітря очікується зниження температури вночі до -10-19 °C морозу, вдень близько -5-12 °C морозу, невеликий сніг.

Через різке зниження температури особливої допомоги та підтримки потребують люди, які не мають постійного місця проживання.

У разі виявлення осіб, яким необхідна допомога, підкажіть адресу найближчого пункту, бо люди, задля яких власне й відкриті такі пункти обігріву, просто не мають можливості прочитати про їх розташування на інтернет-сайтах, у пресі, побачити по телебаченню.

Будьте небайдужими до тих хто поряд і потребує нашої допомоги!

Пункти обігріву знаходяться за адресами:

– вул. Беретті, 18, Територіальний центр соціального обслуговування Деснянського району міста Києва (цілодобовий пункт обігріву);

– вул. Закревського, 87Д, Управління праці та соціального захисту населення Деснянської РДА (робочі дні з 9.00год.до 18.00год.);

– просп. Маяковського, 15, Управління праці та соціального захисту населення Деснянської РДА (робочі дні з 9.00год.до 18.00год.);

– вул. Курчатова, 3-б , ЖЕД № 302 (робочі дні з 8.00год.до 17.00год.);

– вул. Закревського, 29-А, ЖЕД № 305(робочі дні з 8.00год.до 17.00год.).

Зазначені пункти забезпечено гарячим чаєм, цукром, печивом та разовим посудом.

У Територіальному центрі (вул. Беретті, 18) працює пункт обігріву у цілодобовому режимі,  де всі хто потребує допомоги, а також безхатченки мають можливість перепочити, зігрітися, випити гарячого чаю, отримати теплий одяг.

«Банки теплого одягу» працюють на базі Територіального центру соціального обслуговування Деснянського району (вул. Беретті, 18), Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Деснянського району (вул. Сабурова, 8) та районної організації Товариства Червоного Хреста (вул. Матеюка, 15).

Також безхатченки можуть отримати місця тимчасового притулку у Будинку соціального піклування та у Київському центрі соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання (с. Ясногородка, Вишгородського району, Київської області).

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА