Головна  →  Оголошення  →  13 лютого 2018

У Галереї мистецтв Деснянського району відкривається виставка «Микола Стороженко та його школа»

У Галереї мистецтв Деснянського району відкривається виставка «Микола Стороженко та його школа»

У День святого Валентина у Галереї мистецтв Деснянського району по вул. Драйзера, 6 відкривається виставка «Микола Стороженко та його школа».

Микола Стороженко відомий, в першу чергу, як неперевершений майстер монументального мистецтва і як засновник київської школи сакрального живопису. Та, разом з тим, Микола Стороженко чудовий графік, живописець, ілюстратор, автор есеїв, мистецтвознавчих книг, і тому подібне, і багато іншого, про що докладно в короткій анотації і не скажеш.

Можна лиш визнати, що Микола Стороженко в образотворчому мистецтві України культова особа. Проте, як митець Микола Стороженко відомий у Франції, Австрії, США і багатьох інших країнах.

Народився Микола Стороженко 1928 році у селі В’язова Конотопського району Сумської області. У 1950 році закінчив Одеське державне художнє училище.

У 1954 році закінчив Київський державний художній інститут (нині Національна академія образотворчого мистецтва), де вчителями були Тетяна Яблонська та Сергій Григор’єв. Народний художник України, лауреат численних премій. Академік національної академії мистецтв експериментатор як в технології зображувальних засобів, так і в поглядах на художню форму, які дали можливість не лише для власних досягнень, але й для учнів і послідовників максимально виявити в своїх художніх роботах авторське кредо. Тому поряд із творчим доробком Миколи Стороженка пропонуємо до вашої уваги роботи його учнів і послідовників.

Виставка триватиме до 27 лютого.

Вхід вільний.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА