Головна  →  Новини  →  13 лютого 2018

Геннадій Заболотний заслухав звіт оцінки діяльності Деснянської райдержадміністрації за 2017 рік

Геннадій Заболотний заслухав звіт оцінки діяльності Деснянської райдержадміністрації за 2017 рік

Геннадій Заболотний заслухав звіт оцінки діяльності Деснянської райдержадміністрації за 2017 рік

Сьогодні голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний провів апаратну нараду, де на порядок денний було винесено звіт оцінки діяльності Деснянської райдержадміністрації за 2017 рік. На апаратній нараді були присутні перший заступник голови Віктор Крохмалюк, заступник голови Ірина Алєксєєнко, керівник апарату Ольга Машківська, заступник директора Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг КМДА Наталія Ткач, керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств нашого району.

У розрізі загальної оцінки діяльності Деснянської райдержадміністрації за 2017 рік присутні почули доповіді по відповідним напрямкам роботи: економіки, роботи Центру та філіалу надання адміністративних послуг, звернень громадян, споживчого ринку, житлово-комунального господарства, благоустрою, оренди майна комунальної власності, фінансів.

Під час виступів, Геннадій Заболотний акцентував увагу на недоліках у роботі філіалу Центру надання адміністративних послуг на Лісовому масиві, який він відвідав напередодні. Робота Центру під керівництвом Святослава Паримського визнана незадовільною, протокольним дорученням окреслено відповідні вимоги до виправлення ситуації.

Під час доповіді начальника Управління житлово-комунального господарства Юрія Рогатюка керівник району дав зрозуміти, що тенденція, яка склалася у галузі, дуже серйозна.

«Ситуація, що склалася у житлово-комунальному господарстві Деснянського району дуже серйозна. Тому ми вам даємо місяць, щоб продемонстрували позитивну динаміку. Через місяць окремо заслухаємо блок житлово-комунального господарства і маємо побачити позитивні зрушення. Якщо ми їх не побачимо, – не ображайтеся, але буде прийнято відповідні рішення. Деснянці мають жити у комфортних умовах: де безперебійно працюють ліфти, виконуються капітальні ремонти у під’їздах, утеплюються будинки, прибирається територія», – акцентував увагу доповідачів Геннадій Заболотний.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА