Головна  →  Новини  →  29 січня 2018

У Деснянському районі додатково відкрито ще два пункти обігріву

У Деснянському районі додатково відкрито ще два пункти обігріву

У Деснянському районі додатково відкрито ще два пункти обігріву

Шановні деснянці! Не будьте байдужим до людей, які потребують вашої допомоги!

 

У період ускладнення погодних умов у структурних підрозділах Територіального центру з 23 січня 2018-го року для відвідувачів додатково відкрито два пункти обігріву за адресою: вул. Будищанська, 4 та вул. Маршала Жукова, 26-А, які функціонують в робочі дні та часи.

Приміщення пунктів обігріву облаштовані місцями для сидіння, де можна перепочити, випити гарячого чаю і зігрітися. Також у кожному пункті обігріву відвідувачі можуть отримати першу медичну допомогу (в приміщеннях є аптечки).

Також, при Територіальному центрі працює пункт обігріву у цілодобовому режимі за адресою: вул. Беретті, 18, де всі хто потребує допомоги (в т. ч. безхатченки)  мають можливість перепочити, зігрітися, випити гарячого чаю та за необхідності отримати теплий одяг.

Соціальними працівниками безхатченкам надається інформація про місця можливого тимчасового притулку у Будинку соціального піклування та у Київському центрі соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання (с. Ясногородка, Вишгородського району, Київської області).

Оголошення про функціонування пунктів обігріву розклеєно в місцях скупчення людей та висвітлено на офіційних сторінках у соціальній мережі Facebook Територіального центру.

Шановні мешканці Деснянського району!

У разі виявлення осіб, яким необхідна вищевказана допомога, підкажіть адресу найближчого пункту, бо люди, задля яких власне й відкривають такі пункти обігріву, просто не мають можливості прочитати про їх розташування в інтернеті/газеті, на телебаченні.  

Будьте небайдужими до тих хто поряд і потребує нашої допомоги!

Довідково.

Пункти обігріву знаходяться за адресами:

– вул. Закревського, 87-Д (Управління праці та соціального захисту населення Деснянської РДА);

– просп. Маяковського, 15 (Управління праці та соціального захисту населення Деснянської РДА);

– вул. Беретті, 18 (Територіальний центр соціального обслуговування Деснянського району міста Києва);

– вул. Курчатова, 3-Б (ЖЕД № 302);

– вул. Закревського, 29-А (ЖЕД № 305);

– вул. Будищанська, 4;

– вул. Жукова, 26-А.

Зазначені пункти забезпечено гарячим чаєм, цукром, печивом та разовим посудом.

 

Також працюють «банки теплого одягу», які створені на базі цілодобового пункту обігріву на базі Територіального центру соціального обслуговування по вул. Беретті, 18, Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Деснянського району по вул. Сабурова, 8 та районної організації Товариства Червоного Хреста по вул. Матеюка, 15.

 

Питання забезпечення належної роботи пунктів обігріву перебуває на контролі в Управлінні праці та соціального захисту населення Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА