Головна  →  Новини  →  31 травня 2016

Зі співчуттям у серці

 

З сумом у душі і болем у серці отримали звістку про загибель Сергія Миколайовича Баула, який загинув 23 травня 2016 року під час виконання бойових завдань у поблизу Мар’янки, Донецька область. Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація висловлює співчуття рідним, друзям та побратимам Сергія Баули у зв’язку з його трагічною передчасною смертю. Невичерпний патріотизм, відданість ідеалам незалежної, демократичної України, непохитний бойовий дух Сергія назавжди залишиться яскравим прикладом для всіх нас.

Справжній патріот України народився 11 травня 1970 року у місті Іркутськ, Російська Федерація. Пройшов війну в Афганістані. З перших днів приймав активну участь в Революції Гідності. В пам’яті та серцях деснянців Сергій назавжди залишиться відповідальною людиною з Великим серцем.

В серпні 2014 року пішов добровольцем в 2-у «афганську» штурмову роту (В-2950) батальйону «Айдар» та з перших днів приймав безпосередню участь в антитерористичній операції на Сході України. Пройшов найгарячіші точки на Сході. Сергій Баула отримав позивний «Ворон» та провів на фронті майже півтора року. Побратими згадують Сергія завжди з посмішкою на обличчі. Він казав, що без посмішки ніколи в бій не піде. Під час проходження військової служби неодноразово проявляв справжню козацьку звитягу, за що отримав пошану побратимів та командира батальйону.

Прощалися з Героєм 26 травня на Майдані Незалежності. Проводжали в останню путь Сергія Баулу на колінах. Похований на Лісовому кладовищі на Алеї Героїв.

Герої не вмирають, – вони живуть у наших серцях!

http://www.5.ua/video/na-maidani-poproshchalysia-z-dvoma-biitsiamy-batalionu-aidar-115219.html

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА