Головна  →  Новини  →  9 лютого 2024

Молодіжний простір Деснянського району – розпочав свою роботу

7 лютого на базі Бібліотеки 115 для дітей міста Києва було відкрито Молодіжний простір Деснянського району міста Києва – проєкт, в якому талановита та проактивна молодь зможе розвиватися та розкрити свій потенціал.

Відкриття Молодіжного простору у нашому районі продемонструвало, що майбутнє країни в надійних руках. Проактивні, розумні, сміливі молоді люди, які прийшли на відкриття, продемонстрували, що наша молодь обдарована та талановита у всьому.

Основне завдання у цьому проєкті – це створення майданчика для спілкування, отримання знань, навичок для дівчат та хлопців. А також головне – реалізація конкретних проєктів, створення продукту.

І на першій зустрічі молоді люди працювати над вдосконаленням своїх навичок з актуального направлення – SMM, з теми від спікерки заходу, топ-спеціалістки у сфері маркетингу та PR, директорки з маркетингу Preventive Medicine Dari White.

За підсумками заходу Dari White на тему: «Соцмережі: акули проти молоді» та її чудовим виступом, скажемо, що декілька спортивних структур району вже зацікавились потенційними SMMщиками із числа учасників першого заходу.

Отже, слідкуйте за анонсами, адже зустрічі у Молодіжному просторі Деснянського району будуть цікаві, корисні, пізнавальні та оригінальні.

 Сучасна молодь має великий потенціал, запал та енергію, які саме у молодому віці потрібно спрямувати у правильне русло – для цього і створено Молодіжний простір нашого району.

Організатори та партнери Молодіжного простору: Управління у справах молоді та спорту Деснянської РДА, депутатка Київради Ганна Старостенко, ЦБС Деснянського району м. Києва, Бібліотека 115 для дітей м. Києва (Бібліохаб).

 

Більше світлин: https://www.facebook.com/deptyouthandsport/posts/pfbid0269zU7QuzV477EMPzmf6r6w9cx2A1HMndrygYq7RHxTDctuJvqvcYpM1UQcWGsT1Hl

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]