КМДА Київська міська державна адміністрація


6 жовтня 2021

Основні напрямки та показники роботи Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за вересень 2021 року

Основні напрямки та показники роботи Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за вересень 2021 року

 

Управління соціального захисту населення
(надалі - Управління)

У звітному періоді основна діяльність Управління здійснювалась в штатному режимі з дотриманням карантинних норм, пов’язаних з продовженням адаптивного  карантину та встановленням рівня епідемічної небезпеки, спричиненими коронавірусом    SARS-CoV-2О.

В період 01-28.09.2021 до Урядового контактного центру Урядова «гаряча лінія» 1545 та КБУ «Контактний центр міста Києва» надійшло 60 звернень від громадян з питань соціального захисту, всього за період  з 01.01.2021 по 28.09.2021 в Управлінні опрацьовано 1008 звернень.

Призначення державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми

Призначено різні види державної соціальної допомоги 645 сім'ям з дітьми /загальна кількість осіб, які отримали допомогу становила -  16956.

В Управлінні обліковано 1123 особові справи  багатодітних сімей, які мають право на отримання допомоги у розмірі 1700 гривень за рахунок коштів державного бюджету у вигляді субвенції до місцевих бюджетів/ надається одному з батьків дитини, що постійно проживають разом з дитиною.

Надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

Спеціалістами Управління у звітному періоді прийнято/опрацьовано 203 заяви стосовно одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”:

- 202 заяви /всього - 1395 заяв, на грошову компенсацію вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”;

-  1 заяву /всього - 699 заяв, на натуральну допомогу “пакунок малюка”.

Комплекс реєстраційних послуг для новонароджених Є-Малятко Відповідно до заяв, які надійшли через електронні засоби комунікації  у звітному періоді опрацьовано 90 звернень(заяв) /всього - 870 звернень щодо призначення допомоги  при народженні дитини. 

Оздоровлення та відпочинок дітей

Відповідно до Порядку направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» та  державного підприємства «Український дитячий центр» Молода гвардія, у звітному періоді скеровано 24 дитини для оздоровлення   та відпочинку у згаданих  дитячих  закладах.

Призначення житлових субсидій

У звітному періоді  спеціалістами Управління орієнтовно розраховано житлові субсидії для  8295 домогосподарств на загальну суму 5 934 590 грн.

Відшкодування пільг

На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб,  які мають право на пільги за соціальною ознакою, перебувало18699 пільговиків /здійснено нарахування  пільг  на  загальну суму 10 724 830 грн.

Відшкодування соціальних стипендій

Станом на 28.09.2021 нараховані соціальні стипендії студентам вищих навчальних закладів  I - IV рівня акредитації, які навчаються на денній формі за державним замовленням на  суму  491 494 грн.

Надання матеріальної допомоги малозабезпеченим особам

В розрізі виконання заходів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки»  з початку року надано матеріальну допомогу 2119 малозабезпеченим особам на суму 4 644 858, 68 грн/середній розмір допомоги складав 2192,00 грн/особу; протягом вересня місяця прийнято/опрацьовано 37 заяв /всього 242 та сформовано відповідні справи   з метою надання матеріальної допомоги на поховання особам, які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали, не перебували на службі, не зареєстровані у Центрі зайнятості як безробітні, виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалась поховати померлого.

Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до єдиної Web - орієнтованої інформаційної технології формування сегменту  «Облік ВПО» ДП ІОЦ, у визначеному періоді в ДП ІОЦ єдиної Web - орієнтованої інформаційної технології формування сегменту  «Облік ВПО» в  Деснянському районі м. Києва обліковано 15737 осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території,  районів проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил,  з них  11247 - сім’ї,  працездатних осіб - 7608, пенсіонерів - 3035, 481 -  осіб з інвалідністю, 2955 - діти.

Соціальний захист осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

 На обліку перебувало 18025 осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, з них: 2750 - діти. У звітному періоді призначено первинно 1469 компенсаційних  виплат/оздоровлення, відповідно до заяв, які надійшли через скриньку або електронні засоби комунікації. В контексті механізму оплати послуг із санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, станом на 28.09.2021 розроблено 644 трьохсторонніх договорів з контрагентами /укладено 545 договорів стосовно  надання  таких послуг.

Забезпечення  технічними засобами реабілітації, засобами гігієни та реабілітація дітей з інвалідністю

Відповідно до чинних нормативних актів забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації або виплати компенсації їх вартості, у звітному періоді  прийнято 326 заяв  від громадян та відповідні документи до них встановленого зразка, які передані захищеним каналом зв’язку до Фонду соціального захисту інвалідів для подальшого завантаження їх до електронної особової справи.

З метою здійснення реабілітації дітей з інвалідністю станом на 28.09.2021 Управлінням укладено 73 двосторонніх договорів, відповідно до встановленого  Порядку використання коштів, передбачених  у державному бюджеті.

В розрізі виконання заходів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки»:

 - 3598 осіб забезпечені засобами гігієни (пелюшки, прокладки);

- сформовано 68 особових справ та направлено до Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю для оздоровлення дітей з інвалідністю в Центрі реабілітації та відпочинку АКВАРЕЛЬ  ТОВ «Скадовськ-Аква».

З  метою надання учасникам антитерористичної операції послуг із психологічної реабілітації за рахунок бюджетних коштів сформовано  перелік суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, укладено 43 трьохсторонніх договорів для отримання таких послуг.

Забезпечення санаторно - курортного лікування

пільгової категорії громадян

У звітному періоді видано безкоштовно 230 путівок у санаторно-курортні заклади, з них оздоровлено: ветеранів війни - 71 (особа); осіб з інвалідністю загального захворювання - 108 (осіб); ветеранів праці - 51 (особа).

В контексті механізму оплати послуг із санаторно-курортного лікування учасників антитерористичної операції розроблено та укладено 64 трьохсторонніх договорів з контрагентами стосовно  надання  таких послуг.

У розрізі  виконання міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки», з метою забезпечення санаторно-курортного лікування  визначеної категорії киян видано 297 путівок  (130 - дорослих, 167 - дитячі) для оздоровлення дружин та дітей до 14 років учасників антитерористичної  операції.   

Встановлення статусів пільговим  категоріям  киян

 З початку року встановлено статус /видано відповідні посвідчення таким категоріям  киян:

-        особи з інвалідністю внаслідок війни - 99 особам;

-        члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни - 31 особі;

-        реабілітовані особи від політичних репресій - 3 особи;

-        учасника війни - 2 особи;

-        ветерана праці - 137 особам.

Призначення державної соціальної допомоги громадянам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю

У звітному періоді призначено державну соціальну допомогу 32 особам /всього 813 осіб, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю; здійснено призначення  тимчасової соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату - 38 особам /всього 294 особи.

Здійснення контролю за призначенням (перерахунку) пенсій, органами Пенсійного фонду України, згідно з чинним законодавством

У звітному періоді перевірено 36 пенсійних справ /всього 859, зокрема 24 пенсійних справ призначених вперше та 12 справ, по яких прийняте рішення  про перерахунок пенсій.

Обстеження матеріально - побутових умов проживання громадян

З метою визначення факту проживання, складу  сім’ї,  ступеня нужденності, та можливостей знаходження додаткових джерел для  існування осіб, які звертаються за призначенням усіх видів державної  соціальної допомоги, проведено обстеження матеріально - побутових умов проживання 73 сімей /всього 459 сімей.

Організація надання соціальних послуг

Відповідно до  встановленого Порядку організації надання соціальних послуг, спеціалістами Управління опрацьовано заяви від малозахищених верств населення щодо надання соціальних послуг, прийнято 93 відповідні рішення /всього 557  щодо надання соціальних послуг.

Юридичне забезпечення, встановлення опіки (піклування) та захист прав недієздатних (обмежено дієздатних) осіб

Протягом вересня 2021 року спеціалістами сектору опіки та піклування Управління:

 - представлено інтереси Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації як органу опіки та піклування у 25 судових  засіданнях у справах про визнання фізичних осіб недієздатними або обмежено дієздатними, встановлення опіки або піклування та призначення опікунів або піклувальників.

- проведено прийом громадян, на яких 22 особам надано консультації щодо порядку встановлення опіки (піклування) та захисту прав недієздатних (обмежено дієздатних) осіб.

Проведено 1 засідання опікунської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації, на якому розглянуто 7 питань щодо встановлення опіки (піклування), надання дозволів на вчинення правочинів від імені недієздатних осіб, захисту прав недієздатних (обмежено дієздатних) осіб.

За результатами розгляду питань та пропозицій опікунської ради:

- сформовано та направлено до суду 4 подання про доцільність призначення опікунів;

- розроблено 3 проєкта розпоряджень Деснянської районної  в місті Києві державної адміністрації, зокрема 2 проєкти  про надання дозволу на продаж майна та 1 на влаштування недієздатної особи до психоневрологічного інтернату.

Надання соціальних послуг населенню Деснянського району міста Києва

В Територіальному центрі соціального обслуговування Деснянського району міста Києва (надалі - Територіальний центр) 1570 особам, які перебували у складних життєвих обставинах і потребували надання соціальних послуг, надано 18492 соціальних послуги/61498 заходів.

Працівники  відділень постійно проводять інформаційно - роз’яснювальну  роботу серед отримувачів соціальних послуг (осіб похилого віку, осіб з інвалідністю) щодо запобігання захворювання COVID-19, шляхів передачі вірусу SARS-CоV-2", зокрема наголошують щодо гігієни рук та носінні захисних масок в місцях скупчення людей.

Догляд вдома/ представництво інтересів

У відділеннях соціальної допомоги вдома 701 особі похилого віку та особам з інвалідністю надано 6138 соціальних послуг догляду вдома/27959 заходів з придбання і доставки продовольчих, промислових та господарських товарів, медикаментів, допомоги у приготуванні їжі, прибирання житла, організації харчування, догляду за ліжкохворими, зокрема 9 особам на платній основі надано 19 послуг/20 заходів догляду вдома на загальну суму 2,5 тис. грн.

  Відповідно до укладених договорів та на підставі визначених індивідуальних потреб 5 особам похилого віку та особам з інвалідністю надано 127 послуг паліативного догляду /991 захід, а саме: придбання і доставляння продовольчих, промислових товарів, медикаментів, приготування їжі, прибирання житла, допомога в користуванні туалетом, заміна постільної білизни.

Представництво інтересів / Фізичний супровід осіб з інвалідністю,

які мають порушення опорно-рухового апарату та пересуваються

 на кріслах колісних

У відділеннях соціальної допомоги вдома 680 особам надано 1401 послугу представництва інтересів/3075 заходів щодо забезпечення супроводу у медичні заклади, відвідування у лікарнях, надання допомоги з оплати комунальних послуг, оформлення документів із соціально-правових питань, питань отримання комунальних, медичних, соціальних послуг,сприяння в отриманні адресної натуральної та грошової допомоги.

Відповідно до укладених договорів та на підставі визначених індивідуальних потреб 8 особам похилого віку та особам з інвалідністю надано 9 послуг фізичного супроводу /19 заходів з фізичного супроводу при переміщенні у громадських місцях і транспорті під час відвідування органів державної  влади та установ.

Соціальна адаптація та консультування людям похилого віку

У відділенні денного перебування 256 особам надано 1131 соціальну послугу з соціальної адаптації /1287 заходів та 23 особам надано 43 соціальних послуг з консультування /66 заходів. На базі відділення в «Університеті третього віку» працівниками та волонтерами на 7 факультетах проведено 71 дистанційне online/включення  з використанням  Інтернет-ресурсів.

Натуральна допомога /Інформування

У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги  1225 особам, які перебували на обслуговуванні у Територіальному центрі надано 5646 соціальних послуг натуральної допомоги за місцем проживання на загальну суму 1 070,2 тис. грн. та 91 послугу з ремонту одягу, 151 послугу перукаря. За рахунок коштів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки» 139 осіб забезпечені засобами особистої гігієни на суму 220,6 тис. грн, 131 особа гарячим харчуванням  з доставкою додому  на суму 220,5 тис. грн, 17 осіб -комплектами постільної білизни на суму 4,9 тис. грн, 501 особа - миючими засобами на суму 86,6 тис. грн.

Реабілітація та медичний супровід/ Консультування/Соціальна

адаптація дітям з інвалідністю

У відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю 28 дітям, які відвідують групи денного перебування повного та неповного дня надано 415 соціальних послуг денного догляду/ 3403 заходи, а саме: організація денного відпочинку (сну), організація харчування та допомога у прийнятті їжі; допомога при пересуванні у приміщенні відділення (за потреби); спостереження за станом здоров'я, формування та підтримка навичок самообслуговування; надання психологічної підтримки; сприяння в організації денної зайнятості, дозвілля; 24 дитини отримали 215 послуг із транспортного перевезення на спеціалізованому автомобілі.

Відповідно до індивідуальних програм реабілітації 89 дітям надано 5 504 послуги /14 076 заходів з соціальної, психологічної, педагогічної, фізичної реабілітації та медичного супроводу.

За звітний період 24 дітям надано 319 соціальних послуг консультування /1 502 заходи та 1 616 послуг соціальної адаптації /2 331 захід.

Привітання ювілярів-мешканців Деснянського району

У вересні місяці 2021 року відбулося привітання семи ювілярів - мешканців Деснянського району з 90-річчям, п’яти з 95-річчям та одного зі 100-річчям, які отримали вітальні листівки від райдержадміністрації.

 

 

Управління освіти

Відповідно до рішення Київської міської ради від 24.12.2020 № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік» та розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 08.09.2021 № 554 «Про внесення змін до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 23.02.2021 № 91 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2021 році за рахунок бюджетних коштів по Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації» по галузі «Освіта» заплановано виконання робіт з капітального ремонту в закладах освіти Деснянського району на загальну суму 58 637,7 тис. грн. Станом на 30.09.2021 освоєно – 44 626,2 тис. грн.

По галузі «Освіта» кошти передбачено на:

-                 капітальний ремонт місць загального користування в 14-ти закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 15, 27, 34, 50, 91, 102, 111, 202, 421, 459, 746, 752, 767, 776) та 2-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО № 278, СНВК «Вікторія») на загальну суму 7 368,0 тис. грн. В ЗДО № 91 та 767 тривають процедури укладення договорів, по ЗДО №№ 27, 111, 752, Розпорядженням від 08.09.2021 №554 передбачено кошти на додаткові роботи, укладено договори з підрядними організаціями. У всіх інших закладах роботи завершено. Станом на 30.09.2021 освоєно 5 792,4 тис. грн.

-                 капітальний ремонт (відновлення груп) в 1-му закладі дошкільної освіти (ЗДО № 758) на суму 2 305,1 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 30.09.2021 освоєно 1 707,8 тис. грн.

-                 капітальний ремонт (відновлення роботи закладу) в ЗДО № 782 на суму 7600,0 тис. грн.  Роботи тривають. Станом на 30.09.2021 освоєно 1 818,3 тис. грн. 

-                 капітальний ремонт покрівель в 1-му закладі дошкільної освіти (ЗДО №509), та 7-ми закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 192, 276, 282, 283, 293, 313, гімназії «Троєщина») на загальну суму 4 958,1 тис. грн. В усіх закладах роботи завершено. Станом на 30.09.2021 освоєно 4 835,5 тис. грн.

-                 капітальний ремонт харчоблоків у 612-ти закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 91, 111, 459, 519, 569, 746, 770, 776, 780, 781, 797, 812) та 5-ти закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 213, 238, 292, 308, СНВК «Усмішка») на загальну суму 20 397,9 тис. грн. В 6-ти ЗДО (№№459, 746, 770, 780, 781, 797) виконуються проектні роботи. В усіх інших закладах завершено будівельні роботи. Станом на 30.09.2021 освоєно 16 982,8 тис. грн.

-                 капітальний ремонт (заміна вікон) у 2-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 277, 293) на суму 1 014,3 тис. грн.  В обох закладах роботи завершено. Для виконання додаткових робіт по ЗЗСО №293 Розпорядженням від 08.09.2021 №554 передбачено додаткові кошти. Станом на 30.09.2021 освоєно 976,5 тис. грн.

-                 капітальний ремонт стадіонів та спортивних майданчиків у 2-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 312, 307 (проектні роботи)) на загальну суму  2 200,0 тис. грн. В обох закладах роботи завершено. Станом на 30.09.2021 освоєно 1 935,6 тис. грн.

-                 капітальний ремонт їдальні в 1-му закладі загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 292) на суму 1 449,6 тис. грн.  Роботи завершено. Станом на 30.09.2021 освоєно 1 427,7 тис. грн.

-                 капітальний ремонт будівель (капітальний ремонт евакуаційного виходу з актової зали) в 1-му закладі загальної середньої освіти (ЗЗСО № 218) на суму 1 300,0 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 30.09.2021 освоєно 1 272,8 тис. грн.

-                 безбар’єрне середовище (капітальний ремонт місць загального користування) в 5-ти закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 247, 249, 275, 293, НВК «Мрія») на суму 1 326,2 тис. грн. Для виконання робіт в ЗЗСО №275 Розпорядженням від 08.09.2021 №554 передбачено додаткові кошти, завершуються торги. У всіх інших закладах роботи завершено. Станом на 30.09.2021 освоєно  1 179,7 тис. грн.

-                 капітальний ремонт спортивних залів з допоміжними приміщеннями в ЗЗСО № 307  на суму 1 500,0 тис. грн. Станом на 30.09.2021 освоєно 652,7 тис. грн. Роботи завершено.

-                 капітальний ремонт фасаду в ЗЗСО № 307 на суму 1 300,0 тис. грн. Станом на 30.09.2021 освоєно 1 285,9 тис. грн. Роботи завершено.

Реалізація  проектів-переможців громадського бюджету на загальну суму 5 918,6 тис. грн, а саме:

  • капітальний ремонт стадіонів та спортивних майданчиків (проєкт №376) в СНВК «Лісові дзвіночки» на суму 287,9 тис. грн. Роботи тривають.
  • капітальний ремонт спортивних залів та допоміжних приміщень (проєкт №421) в ЗЗСО №283 на суму 1 998,0 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 30.09.2021 освоєно 1 507,1 тис. грн.
  • капітальний ремонт спортивних залів та допоміжних приміщень (проєкт №673)  в ЗЗСО №293 на суму 897,7 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 30.09.2021 освоєно 536,3 тис. грн.
  • капітальний ремонт приміщень (проєкт №722) в ЗЗСО №306 на суму 1 734,8 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 30.09.2021 освоєно 1 721,4тис. грн.
  • Благоустрій території: капітальний ремонт майданчика, встановлення сцени (Проєкт №1119) в ЦДЮТ на суму 1 000,2 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 30.09.2021 освоєно 993,5 тис. грн.

По галузі «Виконання інвестиційних проектів» кошти в сумі 400,0 тис. грн. передбачено на:

-                 капітальний ремонт тіньових навісів в 1-му закладі дошкільної освіти (ЗДО №175).  Проходять торги.

 

 

Управління культури

Відповідно до рішення Київської міської ради від 24.12.2020 № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік» по галузі «Культура» на 2021 рік виділено коштів загального фонду 95396,6 тис. грн. та 830,0 тис. грн. коштів спеціального фонду (бюджету розвитку).

Протягом вересень поточного року закладами культури, що знаходяться у підпорядкуванні Управління культури Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації було витрачено коштів в сумі загального фонду  9390,4 тис. грн.

Централізованою бібліотечною системою Деснянського району було проведено 37 заходів, а саме: зустрічі з письменниками, екологом, юристом; читання, лекції, виставки та фієрії, літні мандри з книгою, подорожі.

Вихованці шкіл мистецтв району взяли участь у міжнародних фестивалях мистецтв та творчих заходах міста, отримали нагороди всеукраїнського та міжнародного рівнів.

11 вересня відбувся наш щорічний історико-етнографічний фестиваль «Літопис Городця Княжого». Фест-квест «Вартові часу», для відвідувачів провели майстер-класи з декупажу, виготовлення декоративних свічок з вощини, а для дітей актори Народного театру "Камелот" організували ігри та розваги на випробування сили, розуму та спритності, щоб стали гідними захисниками нашої історії та вміли зберігати традиції народу.

19 вересня проведено районний  фестиваль «Мистецький віночок».

21.09.2021 у Муніципальній Галереї мистецтв пройшла виставка «Сила козацька в наших душах».

 

 

Управління у справах молоді та спорту

Підпорядковані Управлінню установи:

-                 Деснянський районний у місті Києві Центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» ( далі - ДЦФЗН «Спорт для всіх»).

-                 Центр навчання плаванню Деснянського району м. Києва.

Капітальний ремонт покрівель по вул. Миколи Закревського, 67 А Центру навчання плаванню Деснянського району міста Києва: фінансування по спеціальному фонду бюджету заплановано з 01.06.2021 р. Заплановано (спеціальний фонд бюджету) – 293,5 тис. грн. Освоєно коштів спеціального фонду бюджету (фінансування)  –293,5 тис. грн. Стан освоєння 100%

Спортивне обладнання - Деснянський районний у місті Києві Центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»: фінансування по спеціальному фонду бюджету заплановано з 01.04.2021р.  Заплановано (спеціальний фонд бюджету)– 758,756 тис. грн. Освоєно коштів спеціального фонду бюджету (фінансування) – 752,81тис. грн. Стан освоєння 99,2 %.

Проведення спортивно-оздоровчих та молодіжних заходів.

Протягом звітного періоду Управлінням та  Деснянським районним у Києві Центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»  проведено  та взято учать у спортивно-масових  та   молодіжних - заходів, а саме:

- в рамках соціальної програми «Активні парки-здорові локації України» заняття з йоги;

- в рамках соціальної програми «Активні парки - локації здорової України» заняття з різних видів спорту (для всіх бажаючих);

- День фізичної культури і спорту;

- Відкрита першість Деснянського району з футболу серед дитячо-юнацьких футбольних клубів міста Києва;

- Кубок Лісового масиву з футболу;

- проведення робочої зустрічі з співвиконавцями Фестивалю «Я – молодий патріот України»;

- День відкритих дверей спортивних клубів ДЦФЗН "Спорт для всіх" - SPORT FEST-2021;

- засідання за круглим столом з ГО які працюють у напрямку розвитку молодіжної політики Деснянського району;

- спортивно-масовий захід «Спортивна сім’я» (позаплановий захід);

- першість Деснянського району серед команд «Ліга дворового футболу».

Управлінням у справах молоді та спорту Деснянської районної в Києві державної адміністрації, згідно розподілу путівок, отриманих від Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), у  поточному році направлено на оздоровлення та відпочинок 362  дитини пільгових категорій до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а саме:

-                 «ЗМІНА» (Київська обл., Бородянський р-н, с. Пилиповичі);

-                 «ПРОЛІСОК» (Київська обл., Обухівський район, смт. Козин);

-                 «ЗАЧАРОВАНА ДОЛИНА» (Закарпатська обл.,Іршавський р-н с.Осій)

-                 «ПРИБРЕЖНИЙ» (Херсонська обл., смт. Лазурне)

-                 «ВЕРХОВИНА» (Івано-франківська обл.,Верховинський р-н., смт. Верховина

-                 «СОКОЛЯТА» (Львівська обл., Старосамбірський р-н., с. Хирів)

-                 «ПАТРІЯ» (Одеська обл.,смт. Сергіївка)

-                 «ЧАЙКА» (Херсонська обл., Скадовський р-н.,смт. Лазурне)

Повідомляємо додатково, станом на 29.09.2021 зареєстровано 622 дитини пільгових категорій.

 

 

Управління (Центр) надання адміністративних послуг

Працівники Управління (Центру) надання адміністративних послуг Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації пройшли навчання у Департаменті (Центрі) надання адміністративних послуг м. Києва, на тему «Актуальні питання надання адміністративних послуг», під час якого, зокрема були опрацьовані питання у сфері реєстрації місця проживання, речових прав на нерухоме майно та бізнесу. Також пройшли онлайн навчання на платформі «Дія. Цифрова освіта», на тему «Як користуватися е-підписом». Отримано чотири сертифіката.

Для врегулювання службових питань, які виникають під час прийому та оформлення паспортних документів, 23 вересня проведено зустріч зі співробітниками та керівництвом Деснянського відділу ЦМУ ДМС у м. Києві та Київські області.

З метою створення належних умов для осіб з інвалідністю, у приміщенні Управління, де надаються паспортні послуги, за адресою просп. Володимира Маяковського, 29, проведено ремонтні роботи. 

Для забезпечення зворотного зв’язку з отримувачами послуг, в Управлінні організовано надання консультування через Call-центр центрів надання адміністративних послуг м. Києва, соціальну сторінку у мережі Facebook та електронною поштою. Для постійного консультування громадян задіяно чотири адміністратора.

У звітному періоді зареєстровано 14675 звернень для отримання адміністративних послуг. Найзатребуванішою послугою місяця є адміністративна послуга з внесення даних про кінцевих бенефіціарів

 

 

Відділ охорони здоров’я

Продовжується реалізація Урядової програми «Доступні ліки», яка запроваджена у 2017 році.

З 01.04.2019 запрацювала нова система видачі ліків за електронними рецептами.

НСЗУ забезпечено повернення коштів аптечним закладам, які заключили з нею договір і отримали право працювати в програмі «Доступні ліки».

Нова система фінансування дозволяє пацієнту отримати ліки в любій аптеці, з якою підписаний договір, незалежно від того де він проживає.

За 9 місяців поточного року лікарями медичних закладів Деснянського району  м. Києва виписано 45342 електронних рецептів на відшкодування вартості лікарських засобів 19174 хворим, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.

Продовжується запровадження медичної реформи: кількість підписаних та внесених до електронної медичної системи декларацій станом на 30.09.2021 – 289974 що становить 79,0%.

 З 01.07.2018 запроваджено новий механізм фінансування закладів охорони здоров’я первинної ланки за принципом «гроші йдуть за пацієнтом» Національною службою здоров’я України. Тарифи на надання медичних послуг, пов’язаних з первинною медичною допомогою, встановлюються як капітаційна ставка за обслуговування одного пацієнта протягом календарного року.

Забезпечено реалізацію глобальної ініціативи стратегії Fast-Trask Cities у м. Києві (90х90х90) з покращення надання медичних послуг у сфері ВІЛ /СНІДу.  Станом на 30.09.2021 протестовано за допомогою швидких тестів 3766 осіб, з них виявлено антитіла до ВІЛ у 15 випадках.

Функціонує 4 кабінети надання антиретровірусної допомоги за місцем проживання хворого.

З 01.04.2020 стартував ІІ етап медичної допомоги – надання вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги в закладах охорони здоров’я.

Закладом, фахівці якого надають амбулаторну вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу пацієнтам на території Деснянського району за направленням сімейних лікарів та лікарів-педіатрів, є КНП «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району м. Києва.

Підприємство та його філії  зареєстровані в системі е-Health та на 100 % забезпечені комп’ютерною технікою. Укладено договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій з НСЗУ, відповідно до якого включено 13 пакетів надання медичної допомоги.

Впроваджено електронне направлення на консультацію до спеціалістів Підприємства та лабораторні обстеження за направленням сімейних лікарів та лікарів-педіатрів.

З 11.03.2021 розпочалася  вакцинація проти COVID-19, яка проводиться відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцинації від гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.12.2020 № 3018.

На сьогодні вакцинація у Деснянському районі міста Києва здійснюється у 2-х міні-вакцинальних центрах та в 13 пунктах щеплення, які розташовані на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги, а також в ТЦ «Епіцентр».

Працівникам критичних інфраструктур та організованих колективів вакцинацію проводять медичні працівники мобільної бригади КНП «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району м. Києва.

 

 

Управління благоустрою та підприємництва

На виконання доручення Київського міського голови В. Кличка від 02.07.2020 № 23733, щодо недопущення несанкціонованої торгівлі та відповідно до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 20.05.2016 № 290 «Про утворення робочої групи з питань недопущення здійснення несанкціонованої торгівлі на території Деснянського району міста Києва» представниками робочої групи щоденно здійснюються комісійні обстеження району.

З метою запобігання виникненню несанкціонованої торгівлі працівниками Управління благоустрою та підприємництва Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації на порушників складаються протоколи за ст. 152 КУпАП у зв’язку із самовільним зайняттям частини території об’єкту благоустрою та за ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (торгівля з рук у невстановлених місцях). Окремо проведена роз’яснювальна робота щодо заборони торгівлі у невизначених місцях. Надаються роз’яснення продавцям-порушникам щодо можливості здійснення ними торговельної діяльності на пільгових умовах та на законних підставах на території ринків Деснянського району. Керівництво ринків та торговельних центрів попереджено про персональну відповідальність за недопущення утворення осередків стихійної торгівлі на прилеглих територіях.

Зокрема, щотижнево проводяться рейди спільно з представниками КП «Київблагоустрій» ВО КМР (КМДА) відповідно до графіків наданих Департаментом міського благоустрою ВО КМР (КМДА).

У межах наданих повноважень,  фахівцями Управління благоустрою та підприємництва Деснянською районною в місті Києві державною адміністрацією складаються протоколи про адміністративні правопорушення у зв’язку з самовільним зайняттям частини території об’єкту благоустрою на порушників, які здійснювали несанкціоновану торгівлю за наступними адресами:

 1. вул. Бальзака, 85-87;

 2. просп. Маяковського, 15-17;

 3. просп. Маяковського, 26;

 4. просп. Маяковського, 75;

 5. просп. Лісовий, 29;

 6. вул. Лаврухіна, 4;

 7. вул. Попудренка/вул. Мурманська.

 8. перетин вул. Радунської /вул. Лісківської;

 9. ст. метро «Лісова»;

10. ст. м. «Чернігівська»;

11. вул. Шолом-Алейхема, 17;

12. вул. Мілютенка, 34.

Крім того, із врахуванням стихійного продажу плодово-овочевих культур по вул. Електротехнічній, станом на теперішній час Управлінням благоустрою та підприємництва Деснянської РДА активізовано роботи з ліквідації стихійної торгівлі на вказаній вулиці.

З метою підтримання належного санітарно-технічного стану території Деснянського району міста Києва керівництвом Деснянської райдержадміністрації спільно з профільними керівниками структурних підрозділів Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємств району майже щоденно проводяться обстеження санітарно-технічного стану територій району. За результатами, відповідальним виконавцям надаються доручення щодо проведення відповідної роботи стосовно забезпечення утримання в належному санітарному стані балансових, підвідомчих та прилеглих територій.

Також, спеціалістами Управління благоустрою та підприємництва Деснянської РДА щоденно проводиться обстеження території Деснянського району на предмет дотримання Правил благоустрою міста Києва, зокрема належного санітарно-технічного стану, унеможливлення виникнення несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання піскомету та листя. У разі виявлення порушень, порушникам вносяться приписи та/або складаються протоколи про адміністративні правопорушення, відповідно до ст. 152 КУпАП

 

 

Управлінням житлово-комунального господарства

Відповідно до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 08.09.2021 № 554 «Про внесення змін до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 23.02.2020 № 91 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2021 році за рахунок бюджетних коштів по Деснянській районної в місті Києві державної адміністрації» Управлінням житлово-комунального господарства заплановано провести капітальний ремонт житлового фонду Деснянського району на 151 об’єктах на суму 125 410,7 тис. грн.

На сьогоднішній день фактично завершено роботи з капітального ремонту на суму 72 839,3 грн., а саме:

- капітальний ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій та міжквартальних проїздів на суму 54 646,9тис. грн.;

- капітальний ремонт житлового фонду на умовах співфінансування на суму 4 515,4 тис. грн.;

- облаштування ігрових майданчиків на суму 4 175,6 тис. грн.;

- облаштування спортивних майданчиків на суму 12,9 тис. грн.;

- капітальний ремонт ліфтів (співфінансування) на суму 9 247,1 тис. грн.;

- громадські проєкти - 241,4 тис.грн.

 

 

Комунальне підприємство «Керуюча компанія
з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва»

У вересні 2021 року підприємством та підрядними організаціями виконано ремонтні роботи поточного характеру житлового фонду на загальну суму 4 692,16 тис.грн, а саме:

- проведено ремонт внутрішньобудинкових мереж водопостачання, теплопостачання, каналізації (сантехнічні роботи) в 24 будинках на суму 1 553,92 тис. грн.;

- проведено ремонт покрівлі у 17 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 3 348 кв.м на суму 995,70 тис. грн.;

- зроблено герметизацію стиків зовнішніх стінових панелей у 20 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 2 840 м.пог. на суму 431,99 тис. грн.;

- зроблено фасадні роботи в 2 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 150 кв.м на суму 86,93 тис. грн.;

- проведено ремонт вхідних груп в 5 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 380 кв.м на суму 146,95 тис. грн.;

- проведено електромонтажні роботи у 8 будинках, на суму 259,22 тис.грн.;

- проведено ремонт сходових клітин в 16 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 4 870 кв.м, на суму 952,60 тис. грн.;

- встановлено металевих дверей в 7 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 25 шт. на загальну суму 188,62 тис. грн;

- проведено ремонт об’єктів благоустрою, розташованих на прибудинкових територіях 9 будинків, на суму 76,23 тис.грн.

Також, за рахунок коштів підприємства відновлено працездатність 21 ліфта на загальну суму 215,55 тис.грн.

 

 

Комунальне підприємство по утриманню

зелених насаджень Деснянського району м. Києва         

У вересні 2021 року проведено роботи із висаджування квітів 51,3 тис. шт., проведено формовочну і санітарну обрізку: дерев – 385 шт., кущів – 14083 шт., проведено видалення омели на дерев – 35 шт.

Проведено покос газонів на площі 57,8 га.

Відремонтовано лав – 12 шт.,  елементів: на дитячих майданчиках – 13 шт.; на спортивних – 3 шт.

Підприємство бере участь у міській виставці квітів: фестиваль хризантем «Історія кохання».

 

 

Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Деснянського району» міста Києва

За вересень 2021 року відремонтовано 12 од. зливоприймачів та 6 од. оглядових колодязів.

Щоденно проводяться роботи по прибиранню балансової вулично-шляхової мережі КП ШЕУ Деснянського району.

На балансовій вулично-шляховій мережі КП ШЕУ Деснянського району виконано  ямковий ремонт асфальтобетонного покриття аварійно-небезпечних ділянок – 137  м2 (вул. Червоноткацька, про. Ватутіна, вул. Драйзера, вул. Пухівська).

Проведено роботи з заливки тріщин асфальтобетонного покриття установкою «Крафко» – 5817 п.м по вул. Драйзера, просп. Маяковського, роботи продовжуються.

Проведено роботи струменево - ін’єкційним методом установкою «Магнум» - 868 м2. Роботи закінчено.

Влаштовано притротуарний острівець безпеки по вул. Беретті – 1 од.

Влаштовано острівців безпеки – 3 од. (вул. Милославська,3, вул. Сержа Лифаря, 6, вул. Драйзера, 40).

Влаштовано обмежувальних (антипаркувальних) стовпчиків – 48 од..

Встановлено велосипедних парковок – 5 од.

Облаштовано наземних пішохідних переходів заниженими бортовими каменями (безбар'єрне середовище, тактильна плитка) – 5 од.

Роботи з нанесення дорожньої розмітки виконувались по вул. Електротехнічній, вул. Миропільській, вул. Братиславській (внутрішня), вул. Радосинська, вул. К.Маркса, вул. Драйзера, вул. Милославська, вул. Закревського, БВР, вул. Сержа Лифаря. Роботи продовжуються.

Виконано роботи по поточному (середньому) ремонту вул.Беретті загальною площею – 7952,2 м2.

Виконуються роботи по поточному (середньому) ремонту по вул. Оноре де Бальзака.

Продовжуються роботи по поточному (середньому) ремонту на під’їзній дорозі від вул. Радосинської до межі району (Т1008).

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.