Головна  →  Новини  →  9 квітня 2021

Залишай залізного коня тільки на офіційному паркувальному просторі

Залишай залізного коня тільки на офіційному паркувальному просторі

 

Останнім часом до Деснянської райдержадміністрації почали надходити звернення стосовно легальності та законності функціонування ряду паркувальних майданчиків у нашому районі. Ми вирішили надати вичерпну інформацію для деснянців та уберегти їх від можливих неочікуваних проблем.

Відтак, рішенням Київської міської ради від 26.06.2007 № 930/1591 «Про вдосконалення паркування автотранспорту в м. Києві» комунальне підприємство «Київтранспарксервіс» визначене єдиним оператором з паркування та стягнення збору за місця для паркування транспортних засобів.

Перелік паркувальних майданчиків та площ земельних ділянок, закріплених за КП «Київтранспарксервіс» для забезпечення виробничої діяльності з паркування транспортних засобів, затверджений додатком 5 до рішення Київської міської ради від 23.06.2011 № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві». І виключно ці паркувальні майданчики є підконтрольними підприємству.

Додатком закріплено 106 паркувальні майданчики на території Деснянського району, на 7440 машиномісць. (З них не за усіма адресами підписані договори з КП Київтранспарксервіс).

Крім того, функціонують:

- 21 гаражно-будівельний кооператив на 14117 місць;

- 22 підземних гаражі на 797 місць;

- 15 комерційних паркінгів (біля магазинів, ТЦ) на 5230 місць.

Спеціалістами профільних структурних підрозділів адміністрації, в межах наданих повноважень, під час обстеження території Деснянського району на предмет дотримання «Правил благоустрою міста Києва» виявлено функціонуючі паркувальні майданчики, які експлуатуються суб’єктами господарювання, що не підпорядковується КП «Київтранспарксервіс». Інформація про правові підстави ведення фінансово-господарської діяльності на таких паркувальних майданчиках відсутня. Це близько двадцяти паркувальних майданчиків, які перебувають поза законом.

Часто мешканці скаржаться на майданчик по вул. Цвєтаєвої, 3-7. З цього приводу відповідальні виконавці неодноразово зверталися до Деснянського управління поліції для відповідної реакції.

Робота із зазначеного питання триває.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА