Головна  →  Новини  →  9 лютого 2021

Основні напрямки та показники роботи Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за січень 2021 року

Основні напрямки та показники роботи Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за січень 2021 року

Основні напрямки та показники роботи
Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації
за січень 2021 року

 

Управління соціального захисту населення

(надалі - Управління)

У звітному періоді основна діяльність Управління здійснювалась в штатному режимі в обмеженому  доступі  для  громадян та в закритому доступі на період дії  lockdown у зв’язку з діючими карантинними обмеженнями, спричиненими коронавірусом SARS-CoV-2О. Модель комунікації з населенням у форматах: /offline з використанням інтерфейсів прикладного програмування та електронних засобів комунікації, a&q, outside  та через скриньку;  працює «гаряча лінія» фіксованого телефонного зв’язку, надаються консультації  в телефонному режимі. 

В період 01 - 29.01.2021 до Урядового контактного центру Урядова «гаряча лінія» 1545 та КБУ «Контактний центр міста Києва» надійшло 228 звернень від громадян з питань соціального захисту.

У режимі online через платформу ZOOM забезпечено участь представників Управління  в засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в м. Києві; в конференції стосовно стану виплати заробітної плати, модератором  яких  виступали  Департамент соціальної політики  виконавчого органу Київської міської  ради (Київська міська державна адміністрація) та Головне управління статистики у м. Києві.

 

За напрямами основної діяльності досягнуто таких результатів:

Призначення державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми

Призначено різні види державної соціальної допомоги 966 сім'ям з дітьми.  Загальна кількість осіб, які отримали допомогу становила -  17135. З метою посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми, організованаробота по призначенню згаданої допомоги, на обліку перебувало  4 особи.

В Управлінні обліковано 1188 особових справ  багатодітних сімей, які  мають право на отримання допомоги  у  розмірі 1700 гривень за рахунок коштів державного бюджету у вигляді субвенції до місцевих бюджетів/ надається одному з батьків дитини, що постійно проживають разом з дитиною.

Призначення житлових субсидій

Розраховано житлових субсидій для 14089 домогосподарств на суму  23 888 363 грн,  проведено 1 засідання Комісії з розгляду спірних питань щодо призначення пільг та субсидій.

Відшкодування пільг

На обліку в Єдиному державному  автоматизованому реєстрі осіб,  які мають право на пільги за соціальною ознакою, згідно з чинним законодавством України перебувало19010 пільговиків, здійснено нарахування пільг  на  загальну суму 23 307 060 грн.

Надання матеріальної допомоги малозабезпеченим особам

В рамках виконання заходів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки»  з початку року прийнято 840  заяв для надання матеріальної допомоги  малозабезпеченим особам.

Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до єдиної Web - орієнтованої інформаційної технології формування сегменту  «Облік ВПО» ДП ІОЦ, у визначеному періоді  в   ДП ІОЦ єдиної Web - орієнтованої інформаційної технології формування сегменту  «Облік ВПО» в  Деснянському районі м. Києва обліковано 15218 осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території,  районів проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил,  з них  10853 - сімей,  працездатних осіб - 7172, пенсіонерів - 2942,   478 -  осіб  з інвалідністю,   2968 - діти.

Соціальний захист осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

 На обліку перебувало 17984 особи, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, з них: 2659 - діти. У звітному періоді призначено первинно  139 компенсаційних  виплат/оздоровлення, відповідно до заяв, які надійшли через скриньку або електронні засоби комунікації.

Забезпечення  технічними засобами реабілітації

Відповідно до чинних нормативних актів забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб протезами верхніх та нижніх кінцівок, ортезами шарнірними на нижні кінцівки та кріслами колісними здійснюється згідно з договорами, укладеними органом соціального захисту населення з підприємством та особою з інвалідністю, дитиною з інвалідністю, іншою особою або їх законними представниками в Управлінні сформовано проєкти таких договорів:

/тристоронній договір:

- 4 договори на забезпечення протезом верхньої/ нижньої кінцівки/ ортезом шарнірним на нижню кінцівку;

- 7 договорів про забезпечення кріслом колісним

За січень 2021 року в Централізованому банку осіб з інвалідністю сформовано 156 електронних направлень на забезпечення технічних та інших засобів реабілітації.

В розрізі виконання заходів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки» 298 осіб забезпечені засобами гігієни.

Призначення державної соціальної допомоги громадянам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю

У звітному періоді призначено державну соціальну допомогу 131 особі, яка не має права на пенсію та особам з інвалідністю; здійснено призначення  тимчасової соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату - 30 особам.

Здійснення контролю за призначенням (перерахунку) пенсій, органами Пенсійного фонду України, згідно з чинним законодавством

У звітному періоді перевірено 166 пенсійних справ,  зокрема 46 пенсійних справ призначених вперше та 120 пенсійних справ, по яких прийняте рішення  про перерахунок пенсій.

Надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

Спеціалістами Управління прийнято 205 заяв стосовно одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”:

- призначено грошову компенсацію вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” - 122 особам;

- прийнято заяв на натуральну допомогу “пакунок малюка” / 83 особи.

В розрізі виконання завдань основної діяльності Управління організована робота щодо надання послуги з догляду за дитиною до трьох років«муніципальна няня».

Комплекс реєстраційних послуг для новонароджених Є-Малятко

Відповідно до заяв, які надійшли через електронні засоби комунікації, опрацьовано 63 звернення/заяв щодо призначення допомоги при народженні дитини. 

Надання соціальних послуг населенню Деснянського району міста Києва

В Територіальному центрі соціального обслуговування Деснянського району міста Києва (надалі - Територіальний центр) 1763 особи, які перебували у складних життєвих обставинах і потребували надання соціальних послуг, отримали 15854 соціальних послуг/53895 заходів, з них виявлено та  взято на обслуговування 5 осіб.

З метою створення необхідних умов зворотного зв’язку, надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми мешканців району, працює «гаряча лінія» фіксованого телефонного зв’язку.

Догляд вдома/ представництво інтересів

У відділеннях соціальної допомоги вдома 797 особам похилого віку та особам з інвалідністю надано 6382 соціальних послуг догляду вдома/32410 заходів з придбання і доставки продовольчих, промислових та господарських товарів, медикаментів, допомоги у приготуванні їжі, прибирання житла, організації харчування, догляду за ліжкохворими, зокрема 11 особам на платній основі надано 24 послуги догляду вдома/26 заходів на загальну  суму 2,1 тис. грн.

Відповідно до укладених договорів на підставі визначених індивідуальних потреб, 775 особам надано 1009 соціальних послуг представництва інтересів/2133 заходів щодо забезпечення супроводу у медичні заклади, відвідування у лікарнях, надання допомоги з оплати комунальних послуг, оформлення документів із соціально-правових питань, сприяння в отриманні адресної натуральної та грошової допомоги.

Соціальна адаптація та консультування людям похилого віку

У відділенні денного перебування 342 особам надано 1366 соціальних  послуг соціальної адаптації /1477 заходів та 37 особам надано 56 соціальних послуг консультування /109 заходів. На базі відділення в  «Університеті третього віку» працівниками та волонтерами на 7 факультетах проведено 64 дистанційних онлайн/включень з використанням Інтернет - ресурсів.

Натуральна допомога

У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги 505 осіб, які перебували на обслуговуванні у Територіальному центрі,  надано 960 соціальних послуг натуральної допомоги за місцем проживання на загальну суму 119,3 тис. грн, а саме:68 послуг з ремонту одягу, 152 послуги перукаря, 47 послуг тесляра, 8 особам - 72 послуги з доставки гарячого харчування за власні кошти, 500 продуктових наборів від благодійників на суму 45 000,00 грн, які доставлені за місцем проживання, 207 дитячих подарунків на суму 23 330,00 грн.

За рахунок коштів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки» забезпечено засобами особистої гігієни 31 особу на суму 51, 0  тис. грн.

Соціальні та реабілітаційні послуги дітям з інвалідністю

Денний догляд

У відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю 31 дітям, які відвідують групи денного перебування повного та неповного дня надано 281 соціальну послугу денного догляду/2248 заходів, а саме: організація денного відпочинку (сну), організація харчування та допомога у прийнятті їжі; допомога при пересуванні у приміщенні відділення (за потреби); спостереження за станом здоров'я, формування та підтримка навичок самообслуговування; надання психологічної підтримки; сприяння в організації денної зайнятості, дозвілля). Також 15 дітей отримали 244 послуги із транспортного перевезення на спеціалізованому автомобілі.

Реабілітація та медичний супровід

У відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю 82 дітям відповідно до індивідуальних програм реабілітації надано 4508 послуг /11105 заходів з соціальної, психологічної, педагогічної, фізичної реабілітації та медичного супроводу.

У відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю 16 дітям надано 760 соціальних послуг консультування /2277 заходів та 282 послуги соціальної адаптації /926 заходів.

 

Привітання ювілярів-мешканців Деснянського району

У січні місяці 2021 року відбулося привітання двох ювілярів з 90-річчям - мешканців Деснянського району, які отримали вітальні листівки.

 

 

Управління освіти

Відповідно до рішення Київської міської ради від 24.12.2020 № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік» по галузі «Освіта» заплановано виконання робіт з капітального ремонту в закладах освіти Деснянського району на загальну суму 54 837,5 тис. грн, в тому числі:

- капітальний ремонт місць загального користування в 12-ти закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 15, 27, 34, 50, 102, 111, 202, 421, 459, 746, 752, 767), та 2-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО № 278, СНВК «Вікторія») на загальну суму 6 500,0 тис. грн.

відновлення груп в 1-му закладі дошкільної освіти (ЗДО № 758) на суму  2 350,0 тис. грн;

- відновлення роботи закладу (ЗДО № 782) на суму 7 600,0 тис. грн;

- капітальний ремонт покрівлі в 1-му закладі дошкільної освіти (ЗДО №509), та 7-ми закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 192, 276, 282, 283, 293, 313, Гімназія «Троєщина») на загальну суму 4 871,5 тис. грн;

- капітальний ремонт харчоблоків у 6-ти закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 91, 111, 519, 569, 776, 812) та 5-ти закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 213, 238, 292, 308, СНВК «Усмішка») на загальну суму 21 300,0 тис. грн.

заміна вікон у 2-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 277, 293) на суму 1 000 тис. грн;

- капітальний ремонт стадіонів та спортивних майданчиків у 2-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 312, 307 (проектні роботи)) на суму 2 200,0 тис. грн;

- капітальний ремонт їдальні в 1-му закладі загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 292) на суму 1 500,0 тис. грн; 

- капітальний ремонт будівель та прибудинкової території в 1-му закладі загальної середньої освіти (ЗЗСО № 218) на суму 1 300,0 тис. грн;

- безбар’єрне середовище (капітальний ремонт місць загального користування) в 4-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 247, 249, 293, НВК «Мрія») на суму 1 297,6 тис. грн;

- реалізація проектів-переможців громадського бюджету на загальну суму 4 918,4 тис. грн, а саме:

- «Сучасний спортивний майданчик у СНВК «Лісові дзвіночки» на суму 287,9 тис. грн;

- «Капітальний ремонт малої спортивної зали, роздягалень та підсобних приміщень в Гімназії №283» на суму 1 998,0 тис. грн;

- «Ремонт спортзалу НВК №293» на суму 897,7 тис. грн;

- «Сучасна актова зала для школи №306» на суму 1 734,8 тис. грн.

 

 

Управління культури

Відповідно до рішення Київської міської ради від 24.12.2020 № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік» по галузі «Культура» на 2021 рік виділено коштів загального фонду 95396,6 тис. грн. та 830,0 тис. грн. коштів спеціального фонду (бюджету розвитку).

Протягом січня поточного року закладами культури, що знаходяться у підпорядкуванні Управління культури Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації було витрачено коштів в сумі загального фонду  2795,0 тис. грн.

Публічними бібліотеками Централізованої бібліотечної системи Деснянського району в період карантину у форматі онлайн проведено низку заходів з популяризації безкоштовних книжкових сервісів, консультації психологів та тренінги для саморозвитку, підбір інформації та рекомендації пізнавальних онлайн - ресурсів для дітей та їх батьків, відеозаписи читання вголос для дітей, висвітлення інформації про пам’ятні дати, майстер-класи.

Протягом звітного періоду школами естетичного виховання було проведено 15 культурно-мистецьких та 14 навчально-методичних онлайн-заходів.

Вихованці шкіл мистецтв району взяли участь у міських, всеукраїнських та міжнародних  творчих заходах та  отримали 29 нагороди всеукраїнського рівня та 3 нагороди міжнародного рівня.

7 педагогічних працівників отримали сертифікати творчих здобутків всеукраїнського рівня та 3 сертифікати міжнародного рівня.

 

 

Управління у справах молоді та спорту

Підпорядковані Управлінню установи:

- Деснянський районний у місті Києві Центр фізичного здоровʼя населення «Спорт для всіх» ( далі - ДЦФЗН «Спорт для всіх»);

- Центр навчання плаванню Деснянського району м. Києва.

Відповідно до Програми  економічного і соціального розвитку  м. Києва  на  2021 рік, бюджетні асигнування по галузі «Фізична культура і спорт» спеціальний фонд (бюджет розвитку) :

-         капітальний ремонт покрівель по вул. Миколи Закревського, 67 А Центр навчання плаванню Деснянського району міста Києва, фінансування заплановано з 01.06.2021: заплановано (бюджетний запит) – 293,5 тис. грн. Освоєно коштів (фінансування)  –0,00 тис. грн.

-         спортивне обладнання - Деснянський районний у місті Києві Центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», фінансування заплановано з 01.04.2021: заплановано (кошторис) – 758,756 тис. грн. Освоєно коштів (фінансування) – 0,0 тис. грн.

 

Проведення спортивно-оздоровчих та молодіжних заходів

Протягом звітного періоду Управлінням та  Деснянським районним у місті Києві Центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»  проведено  та взято учать у спортивно-масових  та   молодіжних - заходів, а саме:

-  Зимова першість Деснянського району  серед дворових команд з футболу;

- Турнір по боксу серед юнаків;

- Зимова першість Деснянського району серед дворових команд з футболу;

- Відкрита першість Деснянського району серед 2003-2004 року народження.

Опрацьовано звернення батьків/законних представників щодо оздоровлення/відпочинку 155 дітей Деснянського району, які потребують  соціальної уваги та підтримки

 

 

Відділ охорони здоров’я

Продовжується реалізація Урядової програми «Доступні ліки», яка запроваджена у 2017 році.

З 01.04.2019 запрацювала нова система видачі ліків за електронними рецептами.

НСЗУ забезпечено повернення коштів аптечним закладам, які заключили з нею договір і отримали право працювати в програмі «Доступні ліки».

Нова система фінансування дозволяє пацієнту отримати ліки в любій аптеці, з якою підписаний договір, незалежно від того де він проживає. У січні поточного року лікарями медичних закладів Деснянського району              м. Києва виписано 3993 електронних рецептів на відшкодування вартості лікарських засобів 2674 хворим, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.

Продовжується запровадження медичної реформи: кількість підписаних та внесених до електронної медичної системи декларацій станом на 29.01.2021 – 280766, що становить 76,0%.

 З 01.07.2018 запроваджено новий механізм фінансування закладів охорони здоров’я первинної ланки за принципом «гроші йдуть за пацієнтом» Національною службою здоров’я України. Тарифи на надання медичних послуг, пов’язаних з первинною медичною допомогою, встановлюються як капітаційна ставка за обслуговування одного пацієнта протягом календарного року.

Забезпечено реалізацію глобальної ініціативи стратегії Fast-Trask Cities у м. Києві (90х90х90) з покращення надання медичних послуг у сфері ВІЛ /СНІДу.  Станом на 29.01.2021 протестовано за допомогою швидких тестів 207 осіб, з них виявлено антитіла до ВІЛ у 1 випадку.

Функціонує 4 кабінети надання антиретровірусної допомоги за місцем проживання хворого.

З 01.04.2020 стартував ІІ етап медичної допомоги – надання вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги в закладах охорони здоров’я.

Закладом, фахівці якого надають амбулаторну вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу пацієнтам на території Деснянського району за направленням сімейних лікарів та лікарів-педіатрів, є КНП «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району м. Києва.

Підприємство та його філії зареєстровані в системі е-Health та на100 % забезпечені комп’ютерною технікою. Укладено договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій з НСЗУ, відповідно до якого включено 7 пакетів надання медичної допомоги.

Впроваджено електронне направлення на консультацію до спеціалістів Підприємства та лабораторні обстеження за направленням сімейних лікарів та лікарів-педіатрів.

 

 

Відділ контролю за благоустроєм

та збереженням природного середовища

Спеціалістами  відділу контролю за благоустроєм та збереженням природного середовища Деснянської РДА щоденно проводиться обстеження території Деснянського району на предмет дотримання Правил благоустрою міста Києва, зокрема належного санітарно-технічного стану, унеможливлення виникнення несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання піскомету та листя. У разі виявлення порушень, порушникам вносяться приписи та/або складаються протоколи про адміністративні правопорушення, відповідно до ст. 152 КУпАП.

Крім того, спеціалістами відділу контролю за благоустроєм та збереженням природного середовища Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації щоденно, з дотриманням індивідуальних санітарних норм безпеки приймається участь у проведенні рейдів по дотриманню карантинного режиму, пов’язаного зі спалахом гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Складаються протоколи про адміністративні правопорушення за  ст. 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів) та за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей).

 

 

Комунальне підприємство по утриманню

зелених насаджень Деснянського району м. Києва

У січні 2021 року проведено роботи із формувальної і санітарної обрізки дерев – 102 шт., роботи із формувальної і санітарної обрізки кущів – 300 шт.,  видалено омели з крон дерев – 82 шт., видалено сухостійних та аварійних дерев – 171 шт., видалено сухостійних кущів – 662 шт.

Відремонтовано існуючих лав 8 шт. та 1 шт. дитячих майданчиків.

Проведені роботи з демонтажу новорічних ялинок – 2 шт.

Підприємство прийняло та перебило на щепу понад 420 шт. новорічних ялинок від населення.

 

 

Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Деснянського району» міста Києва

За січень місяць 2021 року відремонтовано 1 од. зливоприймачів та 1 од. оглядових колодязів.

Щоденно проводяться роботи по зимовому утриманню балансової вулично-шляхової мережі КП ШЕУ Деснянського району. 

На балансовій вулично-шляховій мережі КП ШЕУ Деснянського району виконано ямковим ремонтом асфальтобетонного покриття аварійно-небезпечних ділянок – 173 м2.

 

 

Комунальне підприємство «Ватутінськінвестбуд»

По напрямку діяльності «виконання функцій замовника в капітальному будівництві (по об’єктах Програми капітальних вкладень по Деснянському району)» за грудень 2020 року:

- По об’єкту «Реконструкція з добудовою загальноосвітньої школи №23 на вул. Путивльській, 35 (с. Биківня)», блок «В» (ІІІ черга) завершені  роботи по мережі зовнішнього освітлення та відео нагляду, підсиленню фундаментів, благоустрою.

- По об’єкту  «Реконструкція транспортної розв’язки просп. Генерала Ватутіна – вул. Оноре де Бальзака з організацією додаткових з’їздів на просп. Генерала Ватутіна в Деснянському районі м. Києва» виконані роботи по улаштуванню мережі зовнішнього освітлення, благоустрою, організації дорожнього руху.

По об’єкту  «Реконструкція нежитлових приміщень на першому поверсі будівлі на вул. Будищанській, 3  у Деснянському районі м. Києва для влаштування амбулаторії лікарів сімейної медицини» завершені роботи по благоустрою, внутрішньому опорядженню, встановленню поручнів для мало мобільних верств населення, змонтоване медичне обладнання, виконані пусконалагоджувальні роботи по інженерних мережах.

- По об’єкту  «Завершення будівельних робіт по об’єкту: «Реконструкція нежитлових приміщень будівлі на пр. Маяковського, 15 С3 у Деснянському районі м. Києва під розміщення залу урочистих подій» виконані роботи по внутрішньому опорядженню, благоустрою території, змонтовані металоконструкції та покриття вхідної групи.

Згідно розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 08 грудня 2020 року № 658 (в редакції розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 21.01.2021 року №20) виконувачем функцій замовника в капітальному будівництві по об’єктах Програми капітальних вкладень по Деснянському району на 2021 рік   визначено Управління будівництва, архітектури та землекористування  Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

Станом на сьогодні відбувається передача-приймання  документації по об’єктах Програми капітальних вкладень по Деснянському району на 2021 рік.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА