Головна  →  Новини  →  23 листопада 2020

У Деснянському районі облаштовано 5 острівців безпеки

У Деснянському районі облаштовано 5 острівців безпеки

 

В рамках робіт з утримання вулично-дорожньої мережі власними силами КП ШЕУ Деснянського району, яке входить до складу КК «Київавтодор», облаштовано 5 острівців безпеки: по проспектах Лісовому, 6, Маяковського, 10/87, на вулицях Сержа Лифаря,14, Милославській,7 Цвєтаєвої,6.

«Острівці безпеки – додатковий захист пішоходів, адже кількість автомобілів на дорогах постійно зростає. Збільшення кількості острівців безпеки було визначено одним з пріоритетів нинішнього дорожньо-будівельного сезону», – зазначили в КП ШЕУ.

Довідково.

У Києві розпочато облаштування острівців безпеки ще в 2017 році, за рік до введення в дію, восени 2018 року, нових державних будівельних норм щодо проєктування вулиць і доріг, згідно з якими було введено обов’язкове облаштування острівців безпеки на нерегульованих пішохідних переходах через проїжджу частину з 4 та більше смугами руху.

У 2020 році у Києві облаштовано 62 острівця безпеки. У наступному році роботи з підвищення безпеки руху на дорогах, у тому числі облаштування нових острівців безпеки, будуть продовжені.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА