Головна  →  Новини  →  20 жовтня 2020

Учні школи № 249 поспілкувалися з Юрієм Базавлуком

Учні школи № 249 поспілкувалися з Юрієм Базавлуком

 

Виставку живопису «Пори року» Юрія Базавлука, художника з древнього, оповитого легендами міста Путивля, яка зараз експонується у Галереї мистецтв, відвідали учні школи № 249 Деснянського району.

«Сьогодні наші «Джури» подивилися виставку робіт талановитого художника сучасності Юрія Базавлука. Поспілкувалися з митцем. Роботи художника надихають», – зазначила вчитель школи Олена Сарнавська.

В експозиції художника домінують образи рідного краю, але чимало картин відтворюють і історичні пам’ятки Києва. І це – не випадково, адже Юрій Базавлук, багато років жив і працював у Києві, освоював ази мистецтва художника в студії під керівництвом В. Забашти.

Митець інколи нагадує, що диплома професійного художника в нього немає. Але роботи професійні, майстерні, без жодної краплини аматорства. Він є членом Національної спілки художників України абсолютно заслужено. Але як часто ми зустрічаємо професіоналізм, як бездушне ремесло.

Кожна робота Юрія Базавлука сповнена емоцій, випромінює енергію. Композиція, відчуття кольору безпомилкові. Без сумніву, навіть в паризькому музеї д’Орсе полотна нашого митця викликали б таке ж захоплення, як і роботи класиків імпресіонізму.

Але поки можна побачити насичену велику експозицію в Муніципальній галереї мистецтв. І, звісно, поспілкуватись з автором - Юрієм Базавлуком.

Відкриття виставки відбулося 16 жовтня, вона триватиме до 6 листопада.

Адреса Галереї мисчтецтв: вул. Теодора Драйзера,6.

Запрошуємо на виставку «Пори року»!

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА