Головна  →  Новини  →  20 травня 2020

Лівий берег столиці матиме свій центр, етнографічний музей та рекреаційні зони

 

Проєкт Генплану передбачає, зокрема, розвиток лівобережного загальноміського багатофункціонального центру, орієнтованого на проведення міжнародних та національних масових заходів у сфері культури та дозвілля. Про це повідомили в пресслужбі КО «Київгенплан».

«Відповідно до рекомендацій експертів мерії Лейпцига в проєкті Генплану Києва передбачається створити центральне ядро загальноміського лівобережного центру із закладенням важливої громадської будівлі музейного призначення (музей сучасного мистецтва) біля виставкового центру в районі станції метро «Лівобережна», – зазначають розробники нового документу.

Біля Дніпра заплановано створити паркову зону від масиву Русанівських садів до житлового масиву «Вигурівщина-Троєщина»: облаштувати набережну із пляжною зоною та з велосипедно-пішохідними доріжками. Крім того, пропонується створити етнографічний музей в урочищі «Городище».

Також на лівому березі запропоновано створити Дарницьку рекреаційну зону, яка включатиме парки культури і відпочинку, ліси та лісопарки і комплекси закладів відпочинку. https://vechirniy.kyiv.ua/news/livyy-bereh-stolytsi-matyme-sviy-tsentr-etnohrafichnyy-muzey-ta-rekreatsiyni-zony

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА