Головна  →  Новини  →  17 лютого 2020

Родину деснянців, на базі якої створено Дитячий будинок сімейного типу, відвідали Богдан Яременко та Сергій Снопков

Родину деснянців, на базі якої створено Дитячий будинок сімейного типу, відвідали Богдан Яременко та Сергій Снопков

Родину деснянців, на базі якої створено Дитячий будинок сімейного типу, відвідали Богдан Яременко та Сергій Снопков

В. о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков – частий гість у родині Юлії Краснокутської, на базі якої у листопаді минулого року було створено ще один Дитячий будинок сімейного типу у Деснянському районі.

Цього разу Сергій Снопков завітав до Дитячого будинку сімейного типу разом з народним депутатом України Богданом Яременком та його дружиною Вікторією, начальником Служби у справах дітей та сім`ї Деснянської райдержадміністрації Оксаною Васільєвою.

«Народний депутат України Богдан Яременко одразу ж відгукнувся на мою пропозицію відвідати новостворений Дитячий будинок сімейного типу. Будинок щойно відкрився, а тому зрозуміло, що є ще невирішені питання і родина потребує допомоги», – говорить Сергій Снопков.

Богдан Яременко та Сергій Снопков під час розмови з мамою-вихователем Юлією Володимирівною обговорили питання виховання, освіти, медичного обслуговування дітей, організації дитячого літнього відпочинку та запропонували допомогу у вирішенні проблем.

За кошти державної субвенції для родини було придбано нову квартиру. Ремонтні роботи та облаштування житла здійснили за кошти міського бюджету.

Родина також отримала від міської та районної влади ноутбуки, кухонну техніку, телевізори, кондиціонери.

Одразу ж після візиту за сприяння народного депутата України Богдана Яременка у Дитячому будинку сімейного типу було проведено і роботи з встановлення двох кондиціонерів.

Довідково.

Дитячий будинок сімейного типу Деснянського району було створено на базі родини Юлії Краснокутської згідно розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації 7 листопада 2019-го року.

Сьогодні в Дитячому будинку сімейного типу виховується десятеро дітей – троє братів з однієї родини та семеро братиків і сестричок з іншої родини.

 ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА