Головна  →  Новини  →  13 січня 2020

Деснянці мають змогу пройти обстеження у рамках проєкту «Лікар у Вашому домі»

 

Увага, деснянці!

У четвер, 16 січня 2020-го року, деснянці мають змогу пройти обстеження у рамках проєкту «Лікар у Вашому домі» з 10.00 до 14.00 за адресою проспект Маяковського, 73.

Нагадаємо, що такі медичні обстеження у рамках проекту кожен охочий може пройти безкоштовно у наметах із написом «Лікар у Вашому домі» в усіх районах столиці. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла.

Довідково.

Із початком року продовжено проект «Лікар у Вашому домі». Так, за минулий тиждень, із 6 до 10 січня, здійснено 687 обстежень. Про це поінформували у Департаменті охорони здоров’я.

За результатами обстежень у 460 киян виявлено надмірну вагу, у 295 – підвищений артеріальний тиск, у 142 – високий рівень цукру крові, у 219 – високий рівень холестерину.

Окрім того, минулого тижня здійснено 50 виїздів мультидисциплінарних бригад, до складу яких входять лікар і медсестра первинної ланки, вузькопрофільні спеціалісти. Такі бригади виїжджають до соціально незахищених сімей або до киян, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу.

Графік обстежень ‒ за посиланням:

https://kyivcity.gov.ua/news/za_minuliy_tizhden_u_ramkakh_proektu_likar_u_vashomu_domi_zdiysneno_ponad_680_obstezhen_grafik/

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА