офіційний вебпортал

У Деснянському районі визначили кращих баскетболістів у змаганнях 3х3

Опубліковано 12 грудня 2019 року о 17:12
фото

З 2 до 11 грудня 2019 року в Деснянському районі проведено районний етап змагань з баскетболу 3х3 серед дівчат та юнаків за програмою Спартакіади учнівської молоді. Цього року до участі у змаганнях долучилось 11 дівочих команд та 24 команди юнаків закладів загальної середньої освіти.

Фінальні ігри пройшли в школі № 270. Суддівська бригада у складі О. Янішевської, Д. Суздальцева та С. Вьюна професійно і неупереджено провела усі змагання.

Відтак, серед команд дівчат золоті нагороди завоювали учениці спеціалізованої школи № 307, срібні нагороди виборола команда школи № 308, бронзові нагороди здобули дівчата з команди спеціалізованої школи № 277.

Серед юнаків золоті нагороди завоювала команда спеціалізованої школи № 277, срібні нагороди вибороли учні гімназії «Троєщина», бронзові нагороди здобули юнаки спеціалізованої школи № 207.

Усі учасники змагань були нагороджені грамотами та медалями Управління у справах молоді та спорту Деснянської райдержадміністрації, а призери змагань отримали кубки.

Деснянська райдержадміністрація вітає переможців змагань та бажаємо їм вдалих виступів на міському етапі.