Головна  →  Новини  →  10 жовтня 2019

Створено єдину карту точок продажу та поповнення «E-квитка»

 

Увага, деснянці!

У Києві створено понад 300 точок продажу і поповнення Єдиного електронного квитка – як на зупинках громадського транспорту, так і на 17 станціях столичного метрополітену. Де саме придбати «Kyiv Smart Card» чи поповнити офлайн, відтепер можна зручно і легко дізнатись завдяки карті, яку створено для зручності пасажирів. Про це повідомили в Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

Карта постійно оновлюватиметься, оскільки мережа автоматів самообслуговування теж постійно розширюється. Так, уже незабаром «Kyiv Smart Card» можна буде поповнити на усіх станціях метро.

Нагадаємо, що придбати «Kyiv Smart Card» можна:

- у касах 10 станцій КП «Київський метрополітен»;

- у автоматах самообслуговування у вестибюлях станцій КП «Київський метрополітен»;

- в мережі «Т-кіосків» на зупинках громадського транспорту.

Поповнити транспортну картку та придбати разовий QR-квиток можна: - в особистому кабінеті киянина – https://my.kyivcity.gov.ua; - у додатку – Kyiv Smart City;

- у терміналах самообслуговування «Ibox», «EasyPay», «2click»;

- за допомогою чат ботів «Kyiv Pay Bot» і «KyivMetroBot» в «Телеграм» та «Фейсбук»: - https://t.me/KyivPayBot; - https://t.me/KyivMetropolitenBot; - https://m.me/KyivPayBot; - https://m.me/KyivMetropolitenBot.

Під час купівлі великої кількості поїздок діє система знижок. При купівлі від 1 до 9 поїздок один квиток коштує 8 гривень. Якщо поповнити карту на 10-19 поїздок, вартість квитка зменшитися до 7,70 грн, 20-29 поїздок – 7,40 грн, 30-39 поїздок – 7,10 грн, 40-49 поїздок – 7,80 грн, 50 поїздок – 6,50 грн.

За матеріалами: https://kyivcity.gov.ua/news/stvoreno_yedinu_kartu_tochok_prodazhu_ta_popovnennya_ekvitka/.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА