Головна  →  Новини  →  8 серпня 2019

Біля недобудованого опікового центру «Діалір» унеможливлять заїзд транспорту та організують цілодобове патрулювання території

Біля недобудованого опікового центру «Діалір» унеможливлять заїзд транспорту та організують цілодобове патрулювання території

 

Сьогодні перекопати в’їзди, встановити бетонні огородження, організувати цілодобове патрулювання місцевості ГФ «Муніципальна варта», демонтувати офіс організації, повісити інформаційні плакати з вказаним розміром штрафу за самовільне залишення сміття – це неповний перелік доручень, який надав заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп під час інспектування місця утворення стихійного сміттєзвалища та самовільного будівництва по Погребському шляху біля недобудованого опікового центру «Діалір».

«Наразі у столиці затверджена програма по забезпеченню житлом воїнів АТО. Лише у столиці їх налічується 2780 людей, які зараз потребують поліпшення житлових умов. Міська влада активно працює у цьому напрямку – це і безкоштовне житло, яке будується по бульв. Кольцова, 24, програма 50 на 50 та відшукуються інші можливості для раціонального використання землі та наявних ресурсів. Сьогодні на вказаній території відбувається шахрайство», – зазначив під час розмови з громадськістю В’ячеслав Непоп.

Нагадаємо, що попри три кримінальні провадження, тут продовжує утворюватися стихійне сміттєзвалище та проводиться самовільне будівництво за мовчазної згоди голови ГБК «Атовець» Леонтія Полякова. Цей ділок під егідою будівництва житла для учасників бойових дій на сході України дозволяє за кошти засмічувати вказану територію.

За інформацією представника ПрАТ «АК «Київводоканал», будівельні роботи проводять у охоронній зоні водозаборів Деснянської водопровідної станції, яка забезпечує питною водою більше 60 % киян, що неприпустимо та може мати глобальні негативні наслідки для столиці.

Як повідомив слідчий районного управління поліції, вчора ухвалою суду було накладено арешт на техніку. Сьогодні керівник ГБК «Атовець» Леонтій Поляков надав пояснення. Слідство триває.

Також під час виїзної наради представниками поліції була затримана вантажна автівка, яка здійснила більше 10 заїздів на територію з землею, піском та сміттям з території заводу «Хімволокно».

Довідково.

Участь у виїзній нараді також взяли представники Деснянського управління поліції, ДАБІ, ПрАТ «АК «Київводоканал», ГФ «Муніципальна варта»,

Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації, мешканці селища Троєщина.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА