Головна  →  Новини  →  7 серпня 2019

Завдання – зупинити незаконний видобуток піску на озері Алмазне

Завдання – зупинити незаконний видобуток піску на озері Алмазне

 

В.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков разом із представниками Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації ініціювали зустріч на озері Алмазне, де, за інформацією активної громадськості району, невідомі особи проводять незаконний намив піску та вивозять його з території у невідомому напрямку.

На інформаційному стенді у місці проведення робіт вказано, що на цьому місці передбачається виконання природоохоронних заходів з відновлення водойми на замовлення Державного агентства водних ресурсів України ДП «Укрводсервіс».

«Ця проблема була піднята громадою району. Сьогодні ми зібралися, щоб з’ясувати, що тут відбувається і чи є на ці дії правові підстави. Наша мета – зупинити незаконний видобуток піску на озері Алмазне», – зазначив Сергій Снопков.

«Нещодавно активна громадськість району зупинила роботи з намиву піску на озері Алмазне. Наразі ж ми бачимо, що неподалік з’явилася аналогічна проблема», – сказав голова Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації Артур Аракелян.

За інформацією голови Національної екологічної ради України Олександра Чистякова, генпідрядна організація, яка виконує роботи на об’єкті, має заплямовану репутацію. Саме вони проводили роботи на 8 об’єктах по різним районам столиці, зокрема на сумнозвісному озері Миколайчик, і наразі є ухвала суду на арешт техніки організації.

Також представник КП «Плесо» підтвердив, що ніяких дозвільних документів на проведення робіт на цьому об’єкті немає. Документи, які надав представник генпідрядної організації, лише про наміри проведення робіт і датуються 2014 роком. Він підкреслив, що жодних домовленостей у КП «Плесо» з цією компанією немає.

А за словами представника генпідрядної організації, у них є весь перелік необхідних документів на проведення робіт і тут проводяться санітарні роботи, розчистка, берегоукріплення та інші види робіт. Він запевнив, що передав весь пакет документів слідчим та готовий надати їх сьогодні ж до Деснянської РДА.

Слідчий районного управління поліції повідомив, що відкрито кримінальне провадження за даним фактом. Наразі ним перевіряються документи, які йому

надав представник організації. Він пообіцяв, що за тиждень-два документи будуть перевірені та зроблені відповідні висновки.

Друга частина обговорення відбулося у стінах Деснянської райдержадміністрації, де напрацьовувався алгоритм спільних дій для невідкладного звернення до суду щодо припинення видобутку піску.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА