Головна  →  Новини  →  19 квітня 2019

Запрошуємо на Фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври – 2019»

 

Шановні деснянці!

Запрошуємо вас до Древнього Києва у Князівстві «Київська Русь» (Київська область, Обухівський район, село Копачів) на яскравий захід – Фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври – 2019», який відбудеться 20-21 квітня 2019-го року.

Це подія, яка об`єднує кращих кінних каскадерів України, котрі представляють нашу країну на міжнародних змаганнях і беруть участь в світових шоу-програмах. Учасники продемонструють дивовижні трюки: їзду догори ногами, задом наперед, відразу на двох конях, вони будуть прослизати під конем, вибудовувати «піраміди». І все це на повному скаку! Арабески, обриви, пістолети та французькі хрести – ось далеко не повний перелік запаморочливих трюків, які можна буде побачити на фестивалі «Кентаври – 2019». А окрім обов`язкової конкурсної програми, влаштовують показові виступи з кращими номерами!

Поринути в атмосферу доби Київської Русі допоможуть виступи театру Древнього Києва, музеї, майстер-класи з народних ремесел, веселі розваги. Завершить свято яскрава вечірня програма.

Будемо раді бачити Вас у Древньому Києві у Князівстві «Київська Русь»!

Древній Київ знаходиться в с. Копачів, Обухівський районі, Київська область. Час роботи: з 10.00 до 19.00, театралізована програма – з 13.30 до 19.00.

Довідка.

Проект Князівство «Киїівська Русь» – це єдине у світі відтворення середньовічного міста – Древнього Києва V-XIII століть у розмірах його історичного центру, відомого як Дитинець Києва в масштабі 1:1 на основі наукових знань. А також відтворення атмосфери Київської Русі. Проект покликаний виховувати почуття патріотизму, формувати національну свідомість і гідність, стимулювати інтерес до вивчення історії України.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА