Головна  →  Новини  →  6 грудня 2018

Ми з тобою однієї крові

 

Двадцять Почесних донорів крові та активістів донорського руху Деснянського району взяли участь у міському святі-зустрічі вшанування 150-ти Почесних донорів крові та активістів донорського руху, організоване Київською міською організацією Товариства Червоного Хреста України за підтримки Київської міської державної адміністрації.

 «Червоний Хрест є традиційним партнером органів охорони здоров’я у пропаганді безоплатного донорства та залучення до лав донорства. Нашою організацією постійно проводяться Дні донора, в яких беруть участь мешканці Деснянського району. Найактивніші донори сьогодні відзначені», – зазначила голова Деснянської районної організації Товариства Червоного Хреста України Валентина Романюк.

Довідково.

Щомісяця спільно з Київським міським центром переливання крові згідно графіку співпраці Товариство Червоного Хреста Києва проводить дні збору донорської крові. Завдяки спільній діяльності вдалося залучити додатково 347 донорів крові, а це додатково 156 літрів крові .

Сьогодні в Україні відчувається гостра потреба у препаратах крові, відсутність яких негативно впливає на оперативність і якість медичної допомоги.

Нагадаємо, що згідно Закону України «Про донорство крові та її компонентів» Почесні донори України – це люди, які безкоштовно здали кров понад 40 разів. Серед цієї категорії чимало киян, які подарували кров хворим від 60 до 100 разів за своє життя.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА