Головна  →  Оголошення  →  30 листопада 2018

Відправтеся у казкову подорож із Сашком Лірником

 

Шановні деснянці!

Запрошуємо вас на зустріч із відомим казкарем-лірником Олександром Івановичем Власюком, який більше відомий під іменем Сашко Лірник.

Зустріч «Химерна подорож із Сашком Лірником» відбудеться у середу, 5 грудня 2018-го року, о 13.00 у Галереї мистецтв Деснянського району (вул. Драйзера, 6) за сприяння Деснянської райдержадміністрації та ЦРБ ім. Павла Загребельного.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном у Галереї мистецтв. Телефон: 546-90-45.

Довідково.

Олександр Іванович Власюк, відоміший під ім'ям Сашко Лірник — казкар-лірник, інженер-будівельник та кораблебудівник, колишній учасник київського гурту «Вій», сценарист, актор, телеведучий, автор телепрограм. Був членом журі фестивалю авторської пісні «Срібна підкова», постійний учасник фестивалів «Країна Мрій»«Шешори», «День Незалежності з Махном», «Етноеволюція», «Трипільське Коло». Володар почесного звання «Заслужений працівник культури України». Володіє такими музичними інструментами, як колісна ліра, гітара. Має учнів в Україні, Росії і США.

Сашко Лірник постійно виступає з концертами по всій Україні, а також в школах, дитбудинках, інтернатах. Веде активну волонтерську роботу по допомозі українським військовим і дітям. Єдиний артист у світі, якому дзвонять бійці з фронту з проханням розказати по телефону казки «для бліндажа». Постійно їздить на передній край фронту з концертами, організовує волонтерську допомогу. Організатор «Агітпотягу на Схід» .

У 2016-му році за волонтерську роботу і виступи на фронті отримав нагороду Генерального Штабу ЗСУ «За заслуги перед Збройними Силами України».

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА