Головна  →  Новини  →  27 листопада 2018

У Деснянській райдержадміністрації обговорили нагальні питання призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України

У Деснянській райдержадміністрації обговорили нагальні питання призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України

 

Сьогодні голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний провів робочу нараду з питань реалізації термінових заходів щодо виконання планових завдань осіннього призову на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань.

Учасники наради розглянули питання організації та проведення оповіщення призовників, профілактично-роз’яснювальної роботи, спрямованої на запобігання вчиненню новобранцями правопорушень у частині виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» і розшуку призовників, які ухиляються від проходження військової служби.

У ході зустрічі були опрацьовані завдання щодо підвищення ефективності взаємодії органів Національної поліції та військового комісаріату стосовно розшуку призовників, які ухиляються від проходження військової служби. Визначені конкретні терміни та персоналізовано список осіб, які підлягають розшуку та доставці до військового комісаріату.

«Сьогодні всі українці мають згуртуватися перед обличчям спільного ворога! Від знань, козацької звитяги, патріотизму кожного з нас залежить державний суверенітет, незалежність та територіальна цілісність України. Не дамо ворогу шансу на перемогу» ‒ зазначив Геннадій Вадимович.

Довідково.

Участь у нараді також взяли заступник голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко, заступник начальника Деснянського УП ГУНП у місті Києві Андрій Умрихін, заступник військового комісара Деснянського району Владислав Міхеєв, завідувач сектору з питань оборонної та мобілізаційної роботи Деснянської РДА Сергій Іванченко.

21

31

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА