Головна  →  Новини  →  9 листопада 2018

Крила України!

Крила України!

 

Державні службовці структурних підрозділів Деснянської райдержадміністрації сьогодні приєдналися до написання радіодиктанту з нагоди Дня української писемності  та мови.

«Крила України». Саме під такою назвою тисячі українців написали сьогодні радіодиктант. Про що він? Про наше сьогодення та майбутнє, яке обов’язково буде щасливим для України. І … про нашу мрію – кожного окремо і усіх разом.

«Власне, сила наша в тому, що нас – багато, і ми – різні. Головне – усім нам робити свою справу з любов’ю, відчувати політ, і тоді, обов`язково, мрія – здійсниться!», – рядки з диктанту.

Голос ведучого, сам текст диктанту вселяють надію і віру в те, що все буде гаразд. Радіодиктант національної єдності – він справді єднає тисячі сердець у бажанні здійснити загальнонаціональну мрію.

Довідково.

Офіційне гасло цьогорічного радіодиктанту ‒ #пишеморазом. Воно підкреслює основну мету диктанту: єднання навколо мови. Радіодиктант – не просто засіб перевірити власну грамотність, а насамперед масштабний національний флешмоб.

Диктант транслювався зі студії UA: Українське радіо на Хрещатику, 26. Телеверсію наживо забезпечила знімальна група Суспільного мовлення, частина якої мовила зі студії програми «Радіодень», частина ‒ в аудиторії КНУ імені Тараса Шевченка. Стрім телеверсії також відбувався на сторінках Суспільного мовника у Facebook.

Усі охочі традиційно можуть надіслати роботи поштою на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ ‒ 1, 01001 із позначкою «Радіодиктант» (лист має бути надісланий того ж дня або 10 листопада ‒ про це свідчитиме поштовий штемпель), відсканувати або сфотографувати текст і впродовж 24 годин після закінчення акції надіслати електронної поштою на адресу rd@nrcu.gov.ua. Зображення має бути якісним, текст ‒ написаним від руки (роботи, набрані у будь-якому текстовому редакторі, не розглядатимуться). Комісія приймає також тексти, написані шрифтом Брайля.

11 листопада текст радіодиктанту буде оприлюднено на сайті UA: Українське радіо, тож усі охочі зможуть перевірити свої знання.

Нагадаємо, текст для радіодиктанту замовляють спеціально. У ньому немає авторських знаків чи суперечливих орфограм. Але при тому їхня загальна кількість дуже велика, тому написати радіодиктант без помилок непросто. Минулого року свої радіодиктанти надіслали 28 999 учасників. Жодної помилки не зробило 123 учасники.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА