Головна  →  Новини  →  7 листопада 2018

Геннадій Заболотний разом із новопризначеними керівниками закладів освіти планують перетворити їх на новітні освітні простори

Геннадій Заболотний разом із новопризначеними керівниками закладів освіти планують перетворити їх на новітні освітні простори

Сьогодні голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний познайомився з новими керівниками закладів освіти Деснянського району, призначеними за результатами конкурсу.

Геннадій Вадимович зосередив увагу на перевірці роботи камер відеоспостереження, температурному режимі у закладах, оглянув класи «НУШ», харчоблоки, поцікавився раціоном дітей, обстежив дитячі майданчики та прилеглу територію.

Першою презентувала ввірений освітній заклад директор школи № 218 Оксана Конюшок. За інформацією директора школи, наразі у закладі 3 перші класи – проти 2 минулого року та 9 класів початкової школи загалом. Тут навчається 501 учень. Проблемним питанням для школи залишається капітальний ремонт фасаду закладу.

ДНЗ (ясла-садок) № 27 продемонструвала директор Олена Шута. Наразі у садочку навчаються 198 дітей (із 220 запланованих). Керівник закладу зазначила, що це один з перших дитячих садочків, в якому провели комп’ютеризацію меню харчування. Серед проблемних питань ‒ дитячі майданчики та капітальний ремонт харчоблоку. Також керівник закладу показала незвичайні ігрові елементи дитячих майданчиків, створені батьками за допомогою піддонів. Очільник району доручив забезпечити необхідною кількістю піддонів навчальний заклад.

З СНВК «Лісові дзвіночки» ознайомила директор Галина Науменко. Керівник закладу показала новий освітній простір, створений у рамках «НУШ», спортивну залу, місця для розвитку та навчання від наймолодших до найстарших відвідувачів закладу. Проблемним питанням для закладу є дитячі майданчики.

«Створення комфортних умов для пізнання світу та саморозвитку дітей – це головне завдання. Ми готові надавати допомогу молодим спеціалістам, які займають керівні посади у закладах освіти. Віднині, ваша робота під пильним наглядом як ваших учнів, так і їх батьків», – зазначив Геннадій Вадимович.

За результатами огляду, Геннадій Заболотний вказав на необхідність ліквідувати ряд недоліків – прибрати прилеглі території від опалого листя та проявити креативність під час створення елементів для дитячих майданчиків.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА