Головна  →  Новини  →  6 листопада 2018

Триває «золота» осінь!

Триває «золота» осінь!

 

Листя з дерев золотиться та опадає. А працівники комунальних підприємств Деснянського району тримають на контролі прибирання та очищення балансових територій підприємства від опалого листя.

Прибирання листя давно вже стало традиційним восени у місті. Це – трудомістка робота, яка робиться не тільки для підтримання естетичного вигляду, а й для здоров'я зелених насаджень та з санітарно-гігієнічною метою.

Сьогодні державні службовці – працівники структурних підрозділів Деснянської райдержадміністрації вирішили підтримати ініціативу очільника району Геннадія Заболотного та під час обідньої перерви допомогти нашим комунальникам прибирати опале листя навколо територій адмінбудівель.

Так, державні службовці очистили територію навколо будівлі Деснянської райдержадміністрації та біля кінотеатру «Флоренція», працівники Управління праці та соціального захисту населення, Управління освіти, Управління охорони здоров`я прибрали опале листя на прилеглих до адміністративних будівель територій.

«Сьогодні із задоволенням вийшли на вулиці району для того, щоб допомогти нашим озеленювачам у прибиранні опалого листя. У природних умовах листя ніхто не прибирає, воно перегниває та стає чудовим добривом для рослин. Але у місті таке листя накопичує шкідливі речовини із зовнішнього середовища та приносить замість користі шкоду. До того ж, опале листя перешкоджає нормальному рухові пішоходів на тротуарах, стаючи своєрідною ковзанкою, особливо у дощову погоду», – говорить заступник голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА