Головна  →  Оголошення  →  1 листопада 2018

Лариса Коцан: «Вакцинація убезпечить від грипу та його небезпечних ускладнень»

 

Здійснити вакцинацію проти грипу мешканці Деснянського району можуть у чотирьох закладах охорони здоров`я Деснянського району. Про це повідомили у районному Управлінні охорони здоров`я Деснянського району.

«Перед вакцинацією необхідно проконсультуватися із лікарем та пройти медичний огляд. Огляд лікаря, консультація та сама процедура проводяться безкоштовно. Спеціальної підготовки вакцинація проти грипу не потребує. Препарати для вакцинації зберігаються із дотриманням «холодового ланцюга», що допоможе уникнути можливих ускладнень», – зазначила начальник районного Управління охорони здоров`я Лариса Коцан.

Заклади охорони здоров’я для проведення щеплень проти грипу мешканцям Деснянського району:

– КНП «ЦПМСД № 1» Деснянського району м. Києва – просп. Маяковського, 32-Б (доросле населення);

– КНП «ЦПМСД № 2» Деснянського району м. Києва – вул. Драйзера, 19 (доросле населення);

– Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини КНП «ЦПМСД № 2» Деснянського району м. Києва – просп. Маяковського, 18-А (дитяче населення);

– КНП «ЦПМСД № 3» Деснянського району м. Києва – вул. Матеюка, 3 (доросле населення);

– КНП «ЦПМСД № 4» Деснянського району м. Києва – бульв. Вигурівський, 4 (дитяче населення).

Довідково.

Станом на 30.10.2018-го року зареєстровано 14 тисяч 24 хворих на грип та ГРІ. Із них: дорослих – 4353, дітей – 9671. У структурі захворюваності діти складають 69%. Від початку епідсезону щеплено проти грипу 6325 осіб, у тому числі 1615 дітей.

За прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров’я у цьому епідсезоні на території України циркулюватимуть такі штами грипу: вірус, подібний А Michigan (H1N1); вірус, подібний А Singapore (H3N2) та вірус подібний В Colorado.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА