Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Управління праці та соціального захисту населення  →  Інформація управління праці  →  З метою упередження виникнення заборгованості з виплати заробітної плати Деснянська райдержадміністрація проводить відповідну роботу

З метою упередження виникнення заборгованості з виплати заробітної плати Деснянська райдержадміністрація проводить відповідну роботу

 

Порушення гарантованого Конституцією України (відповідно до ст. 43) права працівників на своєчасне одержання винагороди за працю, наслідком чого є заборгованість із заробітної плати, залишається однією з найгостріших соціальних проблем України.

 

Слід відмітити, що в Деснянському районі м. Києва відсутня прострочена заборгованість із виплати заробітної плати в бюджетних установах, які фінансуються з бюджету міста Києва на комунальних підприємствах та належать до сфери управління райдержадміністрації.

 

Проте, згідно з даними Головного управління статистики у м. Києві станом на 01.08.2019 року в районі мала місце заборгованість з виплати заробітної плати в приватному акціонерному товаристві «Бліц-Інформ» на суму 535,7 тис. грн. 9 особам.

 

Господарським судом міста Києва 13.03.2019 року винесено ухвалу у справі № 910/2592/19, якою відкрито провадження у справі про банкрутство ПрАТ «Бліц – Інформ», введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

 

Постановою Господарського суду м. Києва від 19.06.2019 на ПрАТ «Бліц – Інформ» відкрито ліквідаційну процедуру та призначено ліквідатором банкрута Куліченка Максима Валерійовича.

 

Погашення заборгованості із виплати заробітної плати на ПрАТ «Бліц – Інформ» буде здійснено відповідно до судових рішень.

 

У порівнянні з початком року заборгованість із виплати заробітної плати, підприємствами-боржниками району зменшено на 2 863,4 тис.грн.

 

Порядок виплати заробітної плати на підприємствах району здійснюється при обстеженнях підприємств у частині дотримання законодавства про працю згідно з компетенцією, Управлінням праці та соціального захисту Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (далі Управління).

 

Районним Управлінням протягом січня-серпня поточного року проаналізовано ситуацію на 126 підприємствах відповідно до яких керівникам підприємств надано 671 рекомендацію щодо усунення порушень чинного законодавства.

 

З метою упередження виникнення заборгованості з виплати заробітної плати та державних фондів Деснянська райдержадміністрація проводить роботу

відповідно до «Плану заходів щодо сприяння погашенню заборгованості із виплати заробітної плати, зі сплати платежів до Пенсійного фонду України та зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на підприємствах, в установах та організаціях міста Києва на 2019 рік» затверджений Київською міською державною адміністрацією.

 

Інформацією: Управління праці та соціального захисту населення ДРДА

Версiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]

Підписка на новини від Деснянської РДА