Головна  →  ВАКАНСІЇ ДРДА
  1. ОГОЛОШЕННЯ про добір на період дії карантину на зайняття на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань підприємництва, торгівлі та споживчого ринку Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (категорія «В»)
  2. Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу управління персоналом Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (категорія «В»)
  3. Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста сектору з питань розвитку транспортної інфраструктури Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (категорія «В»)
  4. Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу контролю за благоустроєм та збереженням природного середовища Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (категорія «В»), 2 вакансії, м. Київ проспект В. Маяковського, 29.

  5. Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста з питань режимно-секретної роботи Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (категорія «В»)

Версiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА