Головна  →  ДОКУМЕНТИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ  →  Соціальні ініціативи Президента України

Виконання соціальних ініціатив Президента України

________________________________________
РЕЗУЛЬТАТИ  РЕАЛІЗАЦІЇ НОВИХ СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
в Деснянському районі м. Києва


Малозабезпеченим сім’ям – підвищення державної допомоги


Нова соціальна ініціатива Президента України:


Поетапно скасувати рівень забезпечення прожиткового мінімуму для пенсіонерів, інвалідів та дітей з малозабезпечених сімей. З цією метою необхідно:


- забезпечити з липня 2012 року пенсіонерам та інвалідам підвищення рівня забезпечення прожиткового мінімуму з 80% до 100% розміру прожиткового мінімуму;


- підвищити з липня 2012 року рівень забезпечення прожиткового мінімуму на дітей з малозабезпечених сімей з 50% до 75%  розміру прожиткового мінімуму.


На обліку  в управлінні праці та соціального захисту населення Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації перебуває 114 малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу.


Середній розмір допомоги малозабезпеченим сім’ям станом на 01.06.2013 року становила 2436 грн.      50 коп.


Кожному потребуючому інваліду - протез та крісло колісне


Нова соціальна ініціатива Президента України:


Забезпечити  кожного потребуючого інвалідним кріслом та протезом.


Управлінням праці та соціального захисту населення Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації видано направлень для забезпечення інвалідів  кріслами колісними:


-    протягом 2012 року – 210 од.;


-    протягом І півріччя 2013 року – 79 од.

Видано направлень для забезпечення інвалідів іншими засобами реабілітації:

-    протягом 2012 року – 5 419 од.;
-    протягом І півріччя 2013 року – 1 890 од.

Запроваджено новий механізм  забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, мета якого полягає в наданні людині можливості самостійно обирати виробника засобу реабілітації для забезпечення індивідуальних потреб з урахуванням медичних показів.


Вперше в Україні – запровадження окремої державної підтримки сімей, які виховують дітей із дитячим церебральним паралічем


Нова соціальна ініціатива Президента України:


Запровадити окрему бюджетну програму  у державному бюджеті для реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем.


У Деснянському районі 30 травня 2013 року було відкрито відділення соціально-медичної реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем, розумово відсталих дітей та дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки (денне перебування) територіального центру соціального обслуговування Деснянського району міста Києва за адресою  пр. Маяковського, 10а.


Відділення створене з метою здійснення соціальної, медичної, трудової та психологічної реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи, створення умов для формування соціально-адаптивної та соціально-продуктивної особистості.


Для дітей, які знаходитимуться у відділенні на денному перебуванні, буде організовано харчування з вересня місяця поточного року, а також транспортне перевезення у відділення та додому на спеціалізованому автомобілі територіального центру.


На теперішній час реабілітаційний процес у відділенні здійснюють дефектолог, психолог,  лікар-невропатолог та медична сестра з лікувальної фізкультури.

Версiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]

Підписка на новини від Деснянської РДА