Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Сектор з питань внутрішнього фінансового контролю та аудиту

Сектор з питань внутрішнього фінансового контролю та аудиту

Васіна Світлана Вікторівна ‒ завідувач сектору з питань внутрішнього контролю та аудиту

Мілюкова Майя Вікторівна - головний спеціаліст сектору з питань внутрішнього контролю та аудиту

Адреса: просп. Маяковського, 29, каб. 206

Тел.: 547-10-56

Електронна адреса: finaud_desnrda@kmda.gov.ua

Розклад роботи: пн.-чт. з 08.00 до 17.00, пт. з 08.00 до 15.45.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

 

Основними завданнями сектору:

1. Підготовка та надання голові Деснянської райдержадміністрації   об’єктивних і незалежних висновків та рекомендацій щодо функціонування системи внутрішнього фінансового контролю та аудиту Деснянської райдержадміністрації та її удосконалення.

2. Участь у розробці та погодженні проектів розпоряджень голови Деснянської райдержадміністрації, проектів наказів керівника Деснянської райдержадміністрації, у визначених законом випадках, з питань внутрішнього аудиту.

3. Здійснення моніторингу ефективності використання бюджетних коштів за результатами впровадження внутрішнього фінансового контролю та аудиту в структурних підрозділах Деснянській райдержадміністрації, установах, організаціях та комунальних підприємствах, віднесених до сфери управління Деснянської райдержадміністрації.

4. Підготовка самостійно або разом з іншими структурними  підрозділами інформаційних та аналітичних матеріалів для подання голові Деснянської райдержадміністрації.

5. Проведення за дорученням голови Деснянської райдержадміністрації   аналізу проектів розпоряджень та інших документів, пов’язаних із використанням бюджетних коштів, контролю за забезпеченням їх цільового та ефективного використання.

6. Планування, організація і проведення внутрішнього фінансового контролю та аудиту в структурних підрозділах Деснянської райдержадміністрації, установах, організаціях та комунальних підприємствах, віднесених до сфери управління Деснянської райдержадміністрації,  підготовка аудиторських звітів, висновків та рекомендацій, а також проведення моніторингу результатів впровадження рекомендацій.

7. Аналіз під час проведення внутрішнього фінансового контролю та аудиту в структурних підрозділах Деснянської райдержадміністрації, установах, організаціях та комунальних підприємствах, віднесених до сфери управління Деснянської райдержадміністрації, економічного стану, результатів виконання виробничих та фінансових планів.

8. Підготовка голові Деснянської райдержадміністрації аудиторських звітів та рекомендацій для прийняття ним відповідних управлінських рішень.

9.Взаємодія з структурними підрозділами Деснянській райдержадміністрації, установами, організаціями та комунальними підприємствами, віднесеними до сфери управління Деснянської райдержадміністрації, іншими державними органами, установами та організаціями з питань проведення внутрішнього фінансового контролю та аудиту.

10. Підготовка звітів в установленому порядку про результати діяльності сектору.

11. Інформування голови Деснянської райдержадміністрації про необхідність повідомлення правоохоронних органів у випадках виявлення під час проведення внутрішнього фінансового контролю та аудиту фактів нецільового використання бюджетних коштів, зловживання службовим становищем, порушень фінансово-бюджетної дисципліни, які призвели до втрат чи збитків та/або які мають ознаки злочину або адміністративного правопорушення.

12. Інформування директора Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у разі виникнення обставин, які перешкоджають працівникам або завідувачу сектору виконанню своїх обов’язків, втручання в їх діяльність посадових або інших осіб Деснянської райдержадміністрації для дослідження нею зазначених обставин та вжиття заходів відповідно до законодавства.

Версiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА