Головна  →  Адміністрація  →  Громадська рада  →  ПОВІДОМЛЕННЯ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ З ФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ДЕСНЯНСЬКІЙ РАЙОННІЙ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ З ФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ДЕСНЯНСЬКІЙ РАЙОННІЙ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

До уваги представників інститутів громадянського суспільства!

Шановні кандидати до складу громадської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації, які братимуть участь в установчих зборах!

Установчі збори з формування громадської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації відбудуться 12 червня 2019 року.

Місце проведення установчих зборів ‒ приміщення «Київської школи мистецтв № 3» за адресою: м. Київ, просп. Маяковського, 39.

Початок реєстрації о 14 годині. Початок зборів о 15.00 годині.

Довідково.

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

Кандидати до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, при собі повинні мати документ, що посвідчує особу (паспорт).

Додатково інформуємо:

Керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами) з метою забезпечення участі громадськості в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, налагодження ефективної взаємодії Деснянської райдержадміністрації з представниками інститутів громадянського суспільства (ІГС), ініціативна група з підготовки установчих зборів повідомляє про завершення опрацювання заявок від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації.

Прийом документів від представників інститутів громадянського суспільства, як повідомлялося раніше, організовувала ініціативна група з підготовки установчих зборів у приміщенні Деснянської райдержадміністрації (просп. Маяковського, 29, каб. 230) з понеділка по п’ятницю з 22 квітня до 13 травня 2019 року.

До ініціативної групи було подано 107 заяв від представників інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації:

З 13 травня 2019 року ініціативна група розпочала роботу з вивчення поданих інститутами громадянського суспільства документів для участі в установчих зборах.

Вивчення ініціативною групою вищезазначених документів від представників ІГС для участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації завершено. Було виявлено певні недоліки, які були при подачі документів.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Деснянській РДА повідомила представників ІГС, які подали документи для участі в установчих зборах, про усунення цих недоліків до31.05.2019.

Формування списку кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах (за результатами перевірки документів, поданих інститутами громадянського суспільства) та списку представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах із зазначенням підстав для відмови було 03.06.2019.

Список кандидатів ІГС, які братимуть участь в установчих зборах по формуванню нового складу Громадської ради при Деснянській районні в місті Києві державні адміністрації

 

Список кандидатів ІГС, які братимуть участь в установчих зборах

по формуванню нового складу Громадської ради при Деснянській районні в місті Києві державні адміністрації у 2019 році

номер у журналі реєстрації

Повна назва
інституту громадянського суспільства

П.І.П. делегованої особи

Примітки

1.               

Громадська організація «Українська федерація натурального пауерліфтингу»

Шкулій

Євгеній Валерійович

Допущено до участі

2.               

Громадська організація «Дитячо-юнацький футбольний клуб «Титан Київ»

Сендеркін

Іван Сергійович

Допущено до участі

3.               

Громадська організація «Громадський Правозахист»

Черевко

Геннадій Миколайович

Допущено до участі

4.               

Громадська організація «Особливе життя»

Гармідер

Тетяна Володимирівна

Допущено до участі

5.               

Громадська організація «Київська міська спілка ветеранів АТО Деснянського району»

Нишпор

Олег Петрович

Допущено до участі

6.               

Громадська організація « Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам «Антикорупційна ініціатива»

Денисенко

Ігор Миколайович

Допущено до участі

7.               

Громадська організація «Об’єднання студентських ініціатив»

Андрушко

Владислав Ігорович

Заяву відкликано

8.               

Громадська організація «Комітет захисту прав людини і свободи слова»

Троценко

Сергій Миколайович

Допущено до участі

9.               

Громадська організація «Жити вільно!»

Можар

Олександр Павлович

Допущено до участі

10.           

Благодійна організація «Благодійний фонд соціальної допомоги «ЄЛІСЄЙ»

Баянов

В’ячеслав Расулійович

Допущено до участі

11.           

Громадська організація «Синергія М»

Айріян

Размік Михайлович

Документи не відповідають вимогам

12.           

Громадська організація «Реабілітаційний центр «Альтернатива»»

Мазур

Дмитро Станіславович

Допущено до участі

13.           

Громадська організація «СТРУМ»

Велижинський

Степан Вікторович

Допущено до участі

14.           

Громадська організація «Футбольний клуб імені Льва Яшина»

Авінов

Георгій Юрійович

Допущено до участі

15.           

Громадська організація «Яро. Молодіжно-патріотичний рух»

Кучма

Рита Анатоліївна

Допущено до участі

16.           

Благодійний фонд «Джерело віри і надії»

Обущак

Іван Анатолійович

Допущено до участі

17.           

Благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд «Розквіт нації»

Аракелян

Артур Олександрович

Допущено до участі

18.           

Благодійна організація «Благодійний фонд «ЛІВИЙ БЕРЕГ»

Маковей

Євген Сергійович

Допущено до участі

19.           

Благодійний фонд «Фонд допомоги дитячим будинкам»

Белокуров

Олексій Миколайович

Допущено до участі

20.           

Громадське формування з охорони громадського порядку «ЛІВИЙ БЕРЕГ»

Куркін

Олександр Альбертович

Допущено до участі

21.           

Благодійна організація «Благодійний фонд «СКАРБНИЦЯ УКРАЇНИ»

Терещенко

Володимир Віталійович

Допущено до участі

22.           

Громадська організація «ДЕМОКРАТИЧНИЙ КОНТРОЛЬ»

Мотін

Федір Олександрович

Допущено до участі

23.           

Благодійна організація «Благодійний фонд «СВІТ МРІЙ»

Плотникова

Оксана Сергіївна

Допущено до участі

24.           

Громадська організація «НА ЗАХИСТІ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА»

Степачова

Наталія Павлівна

Допущено до участі

25.           

Громадська організація «Деснянська Січ»

Сатановська

Оксана Євгеніївна

Допущено до участі

26.           

Громадська організація «Координаційний «ЦЕНТР СВОБОДИ СЛОВА»

Халіляєв

Руслан Мамутович

Допущено до участі

27.           

Всеукраїнська незалежна профспілка працівників соціальних установ та громадських об’єднань

Тодоров

Дмитро Володимирович

Допущено до участі

28.           

Громадська організація «Військово-патріотичне об’єднання УБД «САРМАТ»

Костевич

Сергій Володимирович

Допущено до участі

29.           

Громадська організація «Комітет захисту соціальних прав населення»

Сірик

Сергій Іванович

Допущено до участі

30.           

Громадська організація «Інститут Розвитку Економіки і Фінансів»

Жук

Олександр Миколайович

Допущено до участі

31.           

Громадська організація «ВОЇН АТО»

Талалай

Олександр Володимирович

Допущено до участі

32.           

Громадська організація «АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СОЮЗ УКРАЇНИ»

Семенов

Сергій Володимирович

Допущено до участі

33.           

Благодійний фонд «ОБЕРІГ»

Бобось

Леонід Миколайович

Допущено до участі

34.           

Благодійний фонд «ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ І АДАПТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ ТА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ»

Хрущ

Марія Ігорівна

Допущено до участі

35.           

Громадська спілка «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «ЛІВИЙ БЕРЕГ»

Король

Андрій Андрійович

Допущено до участі

36.           

Громадська організація «НАЦІОНАЛЬНА ГРОМАДСЬКА БЕЗПЕКА»

Коптєлов

Сергій Валерійович

Допущено до участі

37.           

Благодійна організація «Фонд Героїв Радянського Союзу»

Філіппов

Андрій Васильович

Допущено до участі

38.           

Громадська організація «Європейський клуб «Прометей»

Антощак

Оксана Вікторівна

Допущено до участі

39.           

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання донорів України»

Сеньковський

Ростислав Васильович

Документи не відповідають вимогам

40.           

Громадська організація «Спілка багатодітних родин «Берегиня»

Ольховик

Ганна Миколаївна

Допущено до участі

41.           

Благодійна організація «Благодійний фонд Лісового масиву»

Буділов

Іван Михайлович

Документи не відповідають вимогам

42.           

Благодійний фонд «Деснянська Громада»

Конон

Роман Сергійович

Документи не відповідають вимогам

43.           

Громадська організація «Реабілітаційний центр інвалідів та учасників бойових дій»

Слободенко

Микола Миколайович

Допущено до участі

44.           

Деснянська районна у м.Києві організація Профспілки працівників освіти і науки України

Дзюба

Валентина Іванівна

Допущено до участі

45.           

Громадська організація « Інвалідів-Чорнобильців «Земляки»

Дондукова

Галина Юріївна

Допущено до участі

46.           

Громадська організація «Культурна Троєщина»

Магала

 Алла Анатоліївна

Документи не відповідають вимогам

47.           

Громадська організація «Світла оселя.»

Орленко

Андрій Іванович

Допущено до участі

48.           

Благодійна організація «Благодійний фонд Громадське рішення»

Малишева

Богдана Володимирівна

Документи не відповідають вимогам

49.           

Громадська організація «Борці за свободу»

Старунський

Андрій Миколайович

Документи не відповідають вимогам

50.           

Деснянська районна організація Товариства Червоного Хреста України

Романюк

Валентина Петрівна

Допущено до участі

51.           

Громадська організація «Об’єднання споживачів «Добробут»

Горобець

Ростислав Станіславович

Допущено до участі

52.           

Громадська організація «Київська федерація водно-моторного спорту»

Мурза

Олександр Олегович

Допущено до участі

53.           

Асоціація «Підприємств організуючих харчування у навчальних закладах»

Шестакова

Катерина Юріївна

Допущено до участі

54.           

Всеукраїнська благодійна організація «Конвіктус Україна»

Скляренко

Євген Миколайович

Допущено до участі

55.           

Громадська організація «Благодійний фонд Вигурівщини»

Вакуленко

Людмила Феодосіївна

Документи не відповідають вимогам

56.           

Благодійна організація «Благодійний фонд «Майбутнє Батьківщини»

Калько

Олександр Данилович

Допущено до участі

57.           

Благодійна організація «Благодійний фонд «Активні мешканці лісового масиву»

Слободенко

Жанна Миколаївна

Документи не відповідають вимогам

58.           

Благодійна організація «Благодійний фонд «Громадський центр лісового масиву»

Слободенко

Микола Миколайович

Документи не відповідають вимогам

59.           

Громадська організація «Інститут сучасних проблем України»

Метельова

Тетяна Олександрівна

Допущено до участі

60.           

Благодійна організація «Благодійний фонд «Деснянці єдині»

Хрущ

Марія Ігорівна

Документи не відповідають вимогам

61.           

Благодійна організація «Благодійний фонд «Завжди надія»

Хрущ Марія Ігорівна

(Шевченко-Малахова Ніна Миколаївна)

Документи не відповідають вимогам

62.           

Благодійна організація «Благодійний фонд «Ми за майбутнє»

Захаріяш

Петро Іванович

Документи не відповідають вимогам

63.           

Громадська організація «Київська міська організація всеукраїнського об’єднання українок «Яворина»

Гауліна

Наталія Дмитрівна

Допущено до участі

64.           

Громадська організація «Незалежна Україна»

Завялова

Альона Вячеславівна

Допущено до участі

65.           

Громадська організація «Народні збори України «Віче»

Думащин

Павло Вікторович

Допущено до участі

66.           

Громадська організація «Громадська варта Деснянського району міста Києва»

Андреєв

Юрій Іванович

Допущено до участі

67.           

Громадська організація «Фонд правової допомоги «Батьківщина»

Вагін

Андрій Володимирович

Допущено до участі

68.           

Громадська організація «СПІЛКА УЧАСНИКІВ АТО «7,62»

Шаманов

Ярослав Вадимович

Допущено до участі

69.           

Громадська організація «ЕКОЛОГІЧНА КРАЇНА»

Сорока

Вікторія Валентинівна

Допущено до участі

70.           

Громадська організація «Мешканці мікрорайону «Водопарк»

Буділов

Іван Михайлович

Допущено до участі

71.           

Громадська організація «СВІДОМЕ СУСПІЛЬСТВО УКРАЇНИ»

Кияшко

Ольга Олександрівна

Допущено до участі

72.           

Деснянська районна дитяча громадська організація «Клуб історико-технічного  стендового моделізму «ДНІПРО»

Багатурія

Людмила Дмитрівна

Допущено до участі

73.           

Громадська організація «ЦЕНТР ЗАХИСТУ КИЯН»

Сорока

Олена Сергіївна

Документи не відповідають вимогам

74.           

Громадська організація «Вічна Україна»

Бурдакова

Наталія Ігорівна

Документи не відповідають вимогам

75.           

Громадська організація «Молодіжний спортивний клуб «Десенка»

Хвостіков

Олександр Вікторович

Допущено до участі

76.           

Всеукраїнська громадська організація «Федерація Комбат Дзю-Дзюцу України»

Забранський

Артем Віталійович

Допущено до участі

77.           

Громадська організація «СТРІТ»

Колощук

Сергій Миколайович

Допущено до участі

78.           

Громадська організація «Федерація Пол Денсу України»

Трофімчук

Ганна Юріївна

Допущено до участі

79.           

Благодійна організація «Шлях до майбутнього»

Трофімчук

Костянтин Вікторович

Допущено до участі

80.           

Благодійна організація «Маю вибір»

Дуднік

Сергій Володимирович

Допущено до участі

81.           

Дитяча громадська організація «Планета дитини»

Гайдай

 Сергій Миколайович

Допущено до участі

82.           

Благодійна організація «Благодійний фонд «Незалежна країна»

Гоцуляк

Олександр Володимирович

Допущено до участі

83.           

Громадська організація «МАТЕРІ ЗЕМЛІ»

Андрушко

 Владислав Ігорович

Допущено до участі

84.           

Громадська організація «Товариство ветеранів-інвалідів ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС»

Литвинова

Надія Кузьмівна

Допущено до участі

85.           

Громадська організація «ФОНД ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА «БАТЬКІВЩИНА»

Кияшко

Олександр Миколайович

Допущено до участі

86.           

Громадська організація «Соціальна опора»

Литвинов

Руслан Вікторович

Допущено до участі

87.           

Громадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «Антикорупційний рух України»

Мартіян

Катерина Вячеславівна

Допущено до участі

88.           

Всеукраїнська громадська організація «Жінки Батьківщини»

Литовченко

Наталія Володимирівна

Допущено до участі

89.           

Громадська організація «Україна вільна»

Шевчук

Роман Степанович

Допущено до участі

90.           

Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Екологія»

Нахатакян

Серго Апетович

Допущено до участі

91.           

Міжнародний благодійний фонд «Захист СЛАВУТИЧА»

Ващенко

Антон Валерійович

Допущено до участі

92.           

Громадська організація «Всеукраїнська організація підтримки ЖБК та ОСББ»

Шейда

Михайло Леонідович

Допущено до участі

93.           

Всеукраїнська громадська організація «Федерація Стронгмену України»

Якушенко

Максим Юрійович

Допущено до участі

94.           

Громадська організація «АрмКлуб БАРС»

Куценко

Андрій Володимирович

Допущено до участі

95.           

Громадська організація «Асоціація Українська Кіно-Асоціація»

Довгаль

Віталій Олександрович

Допущено до участі

96.           

Громадська організація «Київський спортивний клуб бойових мистецтв «ФАЙТЕР»

Ніканоров

Костянтин Валерійович

Допущено до участі

97.           

Громадська організація «НАЦІОНАЛЬНИЙ МОНІТОРІНГ»

Кухарська

Юлія Володимирівна

Допущено до участі

98.           

Громадська організація «МИСТЕЦЬКИЙ ЦЕНТР «ТРІУМФ»

Шевчук

Денис Юрійович

Допущено до участі

99.           

Громадська організація «Клуб екстремальних та вуличних видів спорту «Шанті Екстрим»

Шевчук

Максим Володимирович

Документи не відповідають вимогам

100.       

Громадська організація «Художня студія «Троєшки»

Лахно

Андрій Іванович

Допущено до участі

101.       

Громадська організація «Реабілітаційний центр народних ремесел для дітей «Мазана хата»

Гаврилюк

Андрій Васильович

Допущено до участі

102.       

Громадська організація «Історичне товариство Орден рицарського єднання»

Казєва

Ольга Олександрівна

Допущено до участі

103.       

Спілка ветеранів Афганістану Деснянського району м. Києва

Передрій

Валерій Іванович

Допущено до участі

104.       

Громадська організація «Я Влада»

Похальский

Роман Вікторович

Документи не відповідають вимогам

105.       

Громадська організація «Нивки разом»

Носенко

Ігор Васильович

Документи не відповідають вимогам

106.       

Громадська організація «Платформа громадських ініціатив «Громадська трибуна»

Басовський

Володимир Олександрович

Документи не відповідають вимогам

107.       

Громадська організація «Реформа освіти»

Гурін

Микола Володимирович

Допущено до участі

Довідково.

 

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

 

Кандидати до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, при собі повинні мати документ, що посвідчує особу (паспорт).

 

Акредитація представників засобів масової інформації здійснюється до 18:00 год, 10 червня 2019 року, шляхом повідомлення на електронну пошту: vpvp08@ukr.net

Версiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА

 



127777