КМДА Київська міська державна адміністрація


ПОВІДОМЛЕННЯ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ З ФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ДЕСНЯНСЬКІЙ РАЙОННІЙ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

До уваги представників інститутів громадянського суспільства!

Шановні кандидати до складу громадської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації, які братимуть участь в установчих зборах!

Установчі збори з формування громадської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації відбудуться 01 липня 2021 року.

 

Місце проведення установчих зборів ‒ актова зала Київського медичного коледжу за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 5.

 

Початок реєстрації об 11 годині. Початок зборів о 12.00 годині.

 

Довідково.

 

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

Кандидати до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, при собі повинні мати документ, що посвідчує особу (паспорт), ручку та засоби індивідуального захисту (маски).

 

Додатково інформуємо:

 

Керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами) з метою забезпечення участі громадськості в управлінні державними справами, налагодження ефективної взаємодії Деснянської райдержадміністрації з представниками інститутів громадянського суспільства (ІГС), ініціативна група з підготовки установчих зборів повідомляє про завершення опрацювання заявок від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації.

Прийом документів від представників інститутів громадянського суспільства, як повідомлялося раніше, організовувала ініціативна група з підготовки установчих зборів у приміщенні Деснянської райдержадміністрації (просп. Маяковського, 29, каб. 439-440) з понеділка по п’ятницю з 17 травня до 01 червня 2021 року.

 

До ініціативної групи було подано 272 заяви від представників інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації:

 

З 01 червня 2021 року ініціативна група розпочала роботу з вивчення поданих інститутами громадянського суспільства документів для участі в установчих зборах.

 

Вивчення ініціативною групою вищезазначених документів від представників ІГС для участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації завершено. Було виявлено певні недоліки, які були при подачі документів.

 

Ініціативна група з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Деснянській РДА повідомила представників ІГС, які подали документи для участі в установчих зборах, про усунення цих недоліків до 22 червня 2021 року.

 

Формування списку кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах (за результатами перевірки документів, поданих інститутами громадянського суспільства) та списку представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах із зазначенням підстав для відмови було23.06.2021.

 

Список кандидатів ІГС, які братимуть участь в установчих зборах по формуванню нового складу Громадської ради при Деснянській районні в місті Києві державні адміністрації

 

 

№ з/п

П.І.П. делегованої особи

Повна назва
інституту громадянського суспільства

1

Авраменко

Юлія Олегівна

Громадська організація «ВИГУРІВЩИНА – ТРОЄЩИНА»

2

Агеєв

Олег Васильович

Громадська спілка «Всеукраїнське громадське об’єднання родин загиблих та безвісти зниклих, учасників антитерористичної операції, ветеранів війни та активістів волонтерського руху «КРИЛА 8 СОТНІ»

3

Алєксєєва

Аліна Олексіївна

Громадська організація

«МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ»

4

Аністратенко

Юлія Михайлівна

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання українок «Яворина»

5

Антощак

Оксана Вікторівна

Районна молодіжна громадська організація «Європейський клуб «Прометей»

6

Аракелян

Артур Олександрович

Благодійна організація Благодійний фонд «Народні скарби»

7

Бабак

Сергій Володимирович

Громадська організація «Апарат регулювання бізнесу та розвитку територій»

8

Багатурія

Людмила Дмитрівна

Благодійний фонд «Конвалія»

9

Багрій

Тетяна Борисівна

Громадська організація

«Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій Святошинського району міста Києва»

10

Балик

Олександр Васильович

Громадська організація «Союз ветеранів та інвалідів АТО і Афганістану «Деснянський»

11

Баянов

В’ячеслав Расулійович

Благодійна організація «Всеукраїнська благодійна організація «Розквіт нації»

12

Бевзюк

Алла Олегівна

Громадська організація

«ОБІЙМИ»

13

Бей

Тарас Миколайович

Благодійна організація «Благодійний центр соціальної роботи «Світ Без Залежності»

14

Білоусова

Лідія Володимирівна

Громадська організація «Долоні добра»

15

Білявська

Олена Іванівна

Громадська організація «Особливі можливості»

16

Бобось

Леонід Миколайович

Благодійний фонд «Оберіг»

17

Богдашевська

Людмила Сергіївна

Громадська організація «Родини ветеранів АТО»

18

Богуцький

Микола Олександрович

Громадська організація

«ЕКОЗАХИСТ»

19

Бойко

Назар Сергійович

Благодійна організація «Благодійний фонд «Хочу жити»

20

Бойко

Кирило Миколайович

Громадська організація

«ФЕДЕРАЦІЯ ДВОРОВОГО ФУТБОЛУ МІСТА КИЄВА»

 21

Бондаренко

Наталія Альбертівна

Громадська організація «НЕДЕРЖАВНИЙ АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР «УКРАЇНСЬКІ СТУДІЇ СТРАТЕГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ»

 22

Буділов

Іван Михайлович

Благодійна організація «Благодійний фонд «Лісового масиву»

 23

Бурда

Андрій Миколайович

Громадська організація

«Центр розвитку дітей з особливими потребами «Вірю в тебе»

 24

Бурдакова

Наталія Ігорівна

Громадська організація «Чистий Київ»

 25

Бурля

Олександр Юрійович

Благодійна організація «Благодійний фонд «Дніпровський»

 26

Буряченко

Дар’я Ігорівна

Дитяча громадська організація «Планета дитини»

 27

Буслович

Костянтин Вадимович

Асоціація «Захисту прав власності»

 28

Вергун

Ігор Миколайович

Всеукраїнська Громадська організація «Асоціація співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування України»

 29

Верхман

Юрій Якович

Громадська організація «Спорт проти наркотиків»

 30

Віксенко

Олексій Миколайович

Громадська організація «Варта закону»

 31

Воронцов

Богдан Володимирович

Міжнародний Антикримінальний Альянс»

 32

Гаврилюк

Андрій Васильович

Громадська організація «Всеукраїнська організація підтримки ЖБК та ОСББ»

 33

Гандзій

Олексій Іванович

Громадська організація «Дитячо-юнацький футбольний клуб «Столичний»

 34

Гармідер

Тетяна Володимирівна

Громадська організація «Особливе життя»

 35

Гірченко

Тетяна Анатоліївна

Громадська організація

«ЗЕЛЕНА АЛЬТЕРНАТИВА УКРАЇНИ»

 36

Гладиш

Лідія Сергіївна

Благодійна організація «Всеукраїнський рух «Взаємодія»

 37

Глушко

Микола Олексійович

Благодійна організація «Благодійний фонд «Шляхетність і честь»

 38

Голиборода

Денис Миколайович

Всеукраїнська громадська організація «Українська федерація екстремальних видів спорту

 39

Гончаренко

Микола Миколайович

Громадська організація «Київська міська Спілка ветеранів Афганістану»

 40

Гордієнко

Антон Сергійович

Благодійна організація «Міжнародний  гуманітарний благодійний фонд імені Вільгельма Котарбінського в місті Києві»

 41

Гордіюк

Микола Петрович

Громадська організація «Київська міська асоціація інвалідів, водіїв автомобілів з ручним управлінням «ІВАР»

 42

Горобець

Ростислав Станіславович

Громадська організація «Об’єднання  споживачів «Добробут»

 43

Горобець

Ольга Василівна

Благодійна організація «Волонтерський легіон Свободи»

 44

Гоцуляк

Олександр Володимирович

Благодійна організація Благодійний фонд «Незалежна країна»

 45

Гоцуляк

Ольга Михайлівна

Громадська організація

«ГАРМОНІЯ РОЗВИТКУ»

 46

Грицак

Олександр Олександрович

Деснянська районна дитяча громадська організація «Клуб історико-технічного стендового моделізму «Дніпро»

 47

Грицун

Марина Миколаївна

Громадська організація

«Почтіння та любов»

 48

Гуренко

Тетяна Юріївна

Громадська організація «Київська міська ветеранська спілка добровольців, учасників бойових дій та інвалідів війни»

 49

Гуро

Наталя Миколаївна

Громадська організація

«Всеукраїнська асоціація переселенців»

 50

Данильчук

Сергій Вікторович

Громадська організація

«Всеукраїнське об’єднання інвалідів постраждалих від мін та учасників АТО

 51

Двораковська

Ганна Михайлівна

Громадська організація «Український студент»

 52

Дейчук

Іван Олександрович

Громадська організація «Народна ініціатива»

 53

Демченко

Дмитро Олександрович

Громадська організація

«Народовладдя та пряма демократія»

 54

Дзюба

Валентина Іванівна

Профспілка працівників освіти і науки України. Деснянська районна у м. Києві організація Профспілки працівників освіти і науки України

 55

Добровольський

Анатолій Петрович

Громадська спілка «Наш район»

 56

Довгаль

Віталій Олександрович

АСОЦІАЦІЯ «УКРАЇНСЬКА КІНО-АСОЦІАЦІЯ»

 57

Довганінець

Олег Леонідович

Громадська організація «Спортивний клуб «РУКБО»

 58

Дрижай

Олег Петрович

Громадська організація

«Маю Вибір»

 59

Дудник

Сергій Володмирович

Громадська організація

«Правова громада»

 60

Єленич

Микола Олександрович

Громадська організація

«Твердиня»

 61

Жариков

Георгій Олександрович

Громадська організація

«Захист звичайних людей»

 62

Жевжик

Дар’я Володимирівна

Громадська організація

«ЗВ'ЯЗОК ПОКОЛІНЬ»

 63

Жила

Павло Анатолійович

Громадська організація інвалідів

«ЦЕНТР ТУРИЗМУ ІНВАЛІДВ м. КИЄВА»

 64

Забранський

Артем Віталійович

Громадська організація

«НАША ОБОЛОНЬ»

 65

Заваденко

Вікторія Петрівна

Громадська організація

«ДАРНИЦЬКІ ІНІЦІАТИВИ МІРОШНІЧЕНКА»

 66

Загородня

Катерина Володимирівна

Громадська організація

«ПОДАРУЙ ЖИТТЯ»

 67

Зінченко

Віктор Іванович

Незалежна місцева професійна спілка «Трудовий Союз»

 68

Золотнюк

Олександр Анатолійович

Громадська організація «Спільна варта»

 69

Іваницький

Іван Іванович

Громадська організація «Киянам якісне життя»

 70

Іванченко

Юрій Анатолійович

Громадська організація «Спілка осіб з інвалідністю «Побратими за майбутнє»

 71

Івашко

Ауріка Василівна

Громадська організація

«Жінки в дії»

 72

Івашко

Микола Юрійович

Громадська організація

«Віра в диво»

 73

Іщенко

Артур Михайлович

Громадська організація «Міць»

 74

Казнодій

Дмитро Юрійович

Громадська організація

«ЧАС ДОБРИХ ЗМІН»

 75

Калько

Олександр Данилович

Благодійний фонд «Майбутнє Батьківщини»

 76

Карпенко

Тарас Олександрович

Громадська організація

«ОБ’ЄДНАННЯ СУСІДІВ»

 77

Каценюк

Віта Олегівна

Благодійна організація

«Благодійний фонд «Ми за майбутнє»

 78

Кирпач

Валентина Гаврилівна

Благодійна організація «Благодійний фонд «Нові часи»

 79

Клименко

Валентина Олександрівна

Громадська організація

«СТРІТ»

 80

Климентьєв

Іван Юрійович

Громадська організація «Майбутнє за киянами»

 81

Козаченко

Сергій Іванович

Громадська організація

«Спілка ветеранів Афганістану Деснянського району м.Києва»

 82

Козир

Михайло Олександрович

Релігійна організація «НЕЗАЛЕЖНА РЕЛІГІЙНА МЕСІАНСЬКА ГРОМАДА «Бейт кнессет» («Дім зібрання») у Дніпровському районі» м. Києва

 83

Колощук

Сергій Миколайович

Громадська організація «Асоціація експертів із оцінки впливу на навколишнє природне середовище»

 84

Компанієць

Яна Геннадіївна

Благодійний фонд «Життя заради людей»

 85

Конон

Роман Сергійович

Благодійна організація «Благодійний фонд «Деснянська громада»

 86

Корнієнко

Василь Васильович

Благодійна організація «Благодійний фонд «Вигурівщини»

 87

Король

Андрій Андрійович

Громадська організація «Демократичний контроль»

 88

Косенков

Данило Денисович

Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Сотні друзів для дітей»

 89

Костевич

Сергій Володимирович

Громадська організація

«Військово-патріотичне об’єднання УБД «САРМАТ»

 90

Костецька

Юлія Юріївна

Громадська організація «Форум розвитку громадянського суспільства»

 91

Костюченко

Артур Олександрович

Громадська організація

«ДРУГЕ ЖИТТЯ»

 92

Котіна

Людмила Василівна

Громадська організація «Допомога-Підтримка-Захист»

 93

Кравченко

Ілля Іванович

Громадська організація «Об’єднання працівників культури України»

 94

Кравчук

Дмитро Олександрович

Громадська організація

«Моральний кодекс»

 95

Краплистий

Антон Олександрович

Громадська організація «Дарницький волонтерський легіон»

 96

Краснокутська

Юлія Володимирівна

Громадська організація

«Центр гармонійного розвитку особистості «ДеЯ»

 97

Кузьмич

Андрій Юрійович

Громадська організація «Екологія СОС»

 98

Куліков

Вячеслав Юрійович

Громадська організація

«Всеукраїнський рух «Я Є»

 99

Куценко

Андрій Володимирович

Громадська спілка «Федерація футболу м.Києва»

 100

Куценко

Ольга Василівна

Громадська організація «Підтримка та захист жінки»

 101

Лазуренко

Марина Олександрівна

Громадська організація «Юрдопомога»

 102

Лебезун

Олег Вікторович

Громадська організація «Координаційний центр свободи слова»

 103

Левченко

Руслан Вікторович

Благодійна організація «Благодійний фонд «Безпечна Дарниця»

 104

Лесько

Юлія Анатоліївна

Благодійний фонд

«Джерело віри та надії»

 105

Лиман

Світлана Олександрівна

Первинна профспілкова організація комунального підприємства Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва»

 106

Лисогурський

Олег Володимирович

Громадська організація

«Молодь за вищу освіту»

 107

Литвин

Роман Миколайович

Громадська організація

«Стоп корупції»

 108

Литвиненко

Сергій Сергійович

Громадська організація «Український центр запобігання катуванням»

 109

Литовченко

Наталія Володимирівна

 

Деснянський районний відокремлений підрозділ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЖІНКИ БАТЬКІВЩИНИ»

 110

Літвяков

Олександр Володимирович

Первинна професійна спілка бджолівників України та працівників товариств з додатковою відповідальністю «РСТП»

 111

Лукачик

Роман Петрович

Громадська організація

«ЗА КРАЩЕ ЖИТТЯ СЬОГОДНІ»

 112

Малишева

Богдана Володимирівна

Благодійна організація «Благодійний фонд

«Громадське рішення»

 113

Мартиненко

Ігор Петрович

Первинна профспілкова організація «Київська міська профспілкова організація працівників підприємств держпраці»

 114

Мартиненко

Ірина Ігорівна

Громадська організація

«АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ГРОМАДЯНСЬКИЙ РУХ «УКРАЇНА- ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР»

 115

Марусов

Кирило Романович

Громадська організація «Національний моніторинг»

 116

Матвієнко

Олександр Анатолійович

Громадська організація «Свята держава»

 117

Мелія

Роланд Заурьєвич

Громадська організація

«Воїн АТО»

 118

Мельник

Артем Володимирович

Благодійна організація «Благодійний фонд
«МАЙБУТНІЙ КИЇВ»

 119

Мерешко

Анна Олександрівна

Громадська організація «Центр розвитку особистості «Вільний рух»

 120

Мигович

Йосип Йосипович

Громадська організація «Національний центр екологічної безпеки»

 121

Мигович

Ігор Йосипович

Громадська організація «Укрмедіа»

 122

Михайленко

Юлія Володимирівна

Громадська організація

«ХУДОЖНЯ СТУДІЯ «ТРОЄШКИ»

 123

Михальченко

Олександр Володимирович

Громадська організація

«Організація з захисту прав інвесторів будівництва житлового будинку за адресою: пр.-т Тичини Павла, 18-б у Дніпровському районі міста Києва»

 124

Мізько

Андрій Олександрович

Громадська організація «Воїнів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС- інвалідів війни «НАБАТ»

 125

Міхєєва

Олена Петрівна

Громадська організація «Життя на всі 100%»

 126

Можар

Олександр Павлович

Громадська організація «Жити вільно»

 127

Москаленко

В’ячеслав Сергійович

Громадська організація «Вартові України»

 128

Мошковський

Сергій Олександрович

Організація об’єднання громадян «Наукова установа «Міжгалузева академія наук, пов’язаних з вивченням, попередженням і подоланням інвалідності»

 129

Мунтян

Сергій Миколайович

Громадська організація «Троєщина»

 130

Мунтян

Олександр Миколайович

Громадська організація

«Сталева молодь України громадський актив» (ГО «Смуга»)

 131

Назаренко Володимир Вікторович

Всеукраїнська благодійна організація «Конвіктус Україна»

 132

Науменко

Роман В’ячеславович

Громадська організація «Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам «Антикорупційна ініціатива»

 133

Нечитайло

Федір Тимофійович

Громадська організація «Динамо-Бокс»

 134

Нещерет

Михайло Васильович

Громадська організація «Київська міська спілка постраждалих від мін»

 135

Нишпор

Олег Петрович

Громадська організація «Київська міська спілка ветеранів АТО Деснянського району»

 136

Новікова

Лілія Анатоліївна

Громадська організація

«ГОЛОСІЇВСЬКА КРИЇВКА»

 137

Овдієнко

Марія Вікторівна

Громадська організація «Всесвіт у тобі»

 138

Овчаров

Ростислав Валерійович

 

Благодійна організація

«Благодійний фонд Майбутнє покоління»

 139

Ольховик

Ганна Миколаївна

Громадська організація «Спілка багатодітних родин «Берегиня»

 140

Онищенко

Євгеній Сергійович

Громадська організація

«Комітет сприяння захисту прав співвласників багатоквартирних будинків у м. Києві»

 141

Орленко

Андрій Іванович

Громадська організація

«СВІТЛА ОСЕЛЯ»

 142

Остапенко

Анатолій Анатолійович

Громадська організація «Афера.Стоп»

 143

Павлова

Любов Борисівна

Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Екологія»

 144

Паламарчук

Андрій Володимирович

Громадська організація

«АСОЦІАЦІЯ НЕЗАЛЕЖНИХ ПІДПРИЄМСТВ СФЕРИ РИТУАЛЬНИХ ПОСТУГ «МЕМОРІАЛ»

 145

Пархоменко

Євгеній Анатолійович

Громадська організація «ЯРО. МОЛОДІЖНО-ПАТРІОТИЧНИЙ РУХ»

 146

Паскевська

Юлія Анатоліївна

Громадська організація

«Асоціація фахівців психологічної допомоги»

 147

Передрій

Андрій Валерійович

Громадська організація «Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)»

 148

Петровський

Микола Васильович

Благодійна організація Благодійний фонд «УКРАЇНА КОСМІЧНА»

 149

Печевал

Алла Петрівна

Громадська організація  «СТОЛИЦЯ!»

 150

Півоварова

Катерина Сергіївна

Громадська організація «Я є підприємець»

 151

Пілкін

Олександр Сергійович

Громадська організація «Центр сприяння протидії корупції»

 152

Плотникова

Оксана Сергіївна

Благодійна організація

«Благодійний фонд «Світ мрій»

 153

Подсольонов

Євгеній Іванович

Міжнародна громадська організація «Бойове братерство без кордонів»

 154

Поклад

Арсен Юрійович

Громадська спілка

«АСОЦІАЦІЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

 155

Полонніков

Віталій Васильович

Громадська організація «Київська міська спілка учасників АТО Деснянського району»

 156

Пономаренко

Віктор Андрійович

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація ветеранів внутрішніх військ України»

 157

Пономарьов

Сергій Олександрович

Громадська організація

«Федерація Стронгмену України»

 158

Потапова

Ірина Федорівна

Громадська спілка «Всеукраїнський центр «Суспільна ініціатива та правозахист»

 159

Присяжнюк

Аліна Володимирівна

Громадська організація

«ФОНД РОДИННИЙ ОБЕРІГ»

 160

Прохоровський

Ігор Ярославович

Громадська спілка

«Українська асоціація вендінгу»

 161

Пугачук

Тарас Анатолійович

Громадська організація «Громадський науково-природоохоронний центр «Незалежна служба екологічної безпеки»

 162

Пухов

Дмитро Володимирович

Філія Громадської Організації

«ЕВРО СТОЛИЦЯ»

 163

Рашник

Ірина Станіславівна

Благодійна організація

Благодійний Фонд «Захист України»

 164

Ребека

Олександр Олегович

Громадсько-політична газета

«КИЇВ.ОРГ»

 165

Рекун

Андрій Андрійович

Громадська організація «Екологічний рух «За майбутнє»

 166

Решетун

Владислав Валерійович

Громадська організація

«РУХ ЗМІН»

 167

Романенко

Олександр Анатолійович

Громадська організація «Сучасна школа-студія «Арт Лайф»

 168

Романчук

Андрій Васильович

Громадська спілка «АСОЦІАЦІЯ ВЛАСНИКІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ»

 169

Романюк

Валентина Петрівна

Деснянська районна організація Товариства Червоного Хреста України в м. Києві

 170

Рошко

Михайло Васильович

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій Оболонського району міста Києва»

 171

Руснак

Юрій Іванович

Первинна профспілкова організація МВОІВЧ «Промінь5-2»

 172

Салькова

Майя Михайлівна

Міжнародний благодійний фонд «ВІА КОНКОРДІА»

 173

Самбур

Наталія Олександрівна

Громадська організація «Здорова нація-сильна країна»

 174

Самойленко

Сергій Сергійович

Громадська організація

«Клуб українських бізнесменів»

 175

Сахно

Володимир Володимирович

Громадська організація «Спортивний клуб «Київ»

 176

Семенов

Сергій Володимирович

Громадська організація «Антикорупційний союз України»

 177

Сендеркін

Іван Сергійович

Громадська організація «Дитячо-юнацький футбольний клуб «Титан Київ»

 178

Сенів

Юлія Іванівна

Київський міський

благодійний фонд «Інтеграція»

 179

Сеньковський

Ростислав Васильович

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання донорів України»

 180

Симоненко

Олександр Васильович

Всеукраїнська громадська організація «Жива планета»

 181

Симоненко

Аліна Петрівна

Громадська організація «ЗЕМЛЯЦТВО БУКОВИНЦІВ в М. КИЄВІ «БУКОВИНА»

 182

Сідікі
Лемар Махсенович

Благодійна організація «Благодійний фонд Святої Покрови»

 183

Сільченко

Ігор Іванович

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання Прип’ять+10»

 184

Скороход

Олександр Миколайович

Благодійна організація «Благодійний фонд «Лівий берег»

 185

Слободенко

Микола Миколайович

Благодійна організація «Благодійний фонд «Громадський центр Лісового масиву»

 186

Слободенко

Жанна Миколаївна

Благодійна організація «Благодійний фонд «Активні мешканці Лісового масиву»

 187

Слободянюк

Олексій Миколайович

Всеукраїнська профспілка наземного, водного та авіаційного транспорту

 188

Слюсаренко

Сергій Миколайович

Громадська організація

«ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ «СТОЛИЦЯ»

 189

Сокол

Євгенія Сергіївна

Громадська організація

«Прогресивні освітні технології»

 190

Соловей

Олександр Павлович

Громадська організація

«Народ проти корупції»

 191

Сотніков

Микола Васильович

Благодійна організація «Благодійний фонд «Подаруй мрію»

 192

Степаненко

Констянтин Михайлович

Всеукраїнська громадська організація «Союз Учасників Бойових Дій»

 193

Стоянов

Дмитро Георгійович

Громадська організація

«Рада національних спільнот України»

 194

Твердунова

Катерина Олександрівна

Громадська організація

«Громадянський корпус»

 195

Телюк

Сергій Олександрович

Громадська організація

«УКРАЇНСЬКО-АЗЕРБАЙДЖАНСЬКЕ БРАТЕРСТВО ПАТРІОТІВ ТА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ»

 196

Ткаченко

Христина Олексіївна

Громадська організація «Центр реабілітації і адаптації інвалідів та учасників бойових дій»

 197

Ткаченко

Андрій Павлович

Асоціація « Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Деснянського району міста Києва»

 198

Ткаченко

Микола Юрійович

Громадська організація

«ГРОМАДСЬКИЙ ІНСТИТУТ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

 199

Ткаченко

Павло Іванович

Громадська організація

«Право на зміни»

 200

Топчій

Андрій Анатолійович

Всеукраїнська спілка громадських організацій «Україна – країна героїв»

 201

Тригуб

Олександр Миколайович

Громадська спілка «Всеукраїнська асоціація органів самоорганізації населення»

 202

Трофімчук

Костянтин Вікторович

Благодійна організація

«Шлях до майбутнього»

 203

Трофімчук

Ганна Юріївна

Громадська організація «Федерація Пол Денсу України»

 204

Троценко

Сергій Миколайович

Громадська організація «Комітет захисту прав людини і свободи слова»

 205

Ударов

Крістіан Віталійович

Громадська організація «Легіони порядку»

 206

Федотов

Валерій Олександрович

Громадська спілка «Всеукраїнський союз ветеранів «Бойові побратими»

 207

Філіппов

Андрій Васильович

Громадська організація

«ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ КОНТРОЛЬ»

 208

Філоненко

Олександр Іванович

Громадська організація

«Спортивний клуб «Торос»

 209

Фузік

Лариса Леонідівна

Профспілка Школа I-III ступенів №300 Деснянського району м.Києва

 210

Халматов

Шухрат Шухратович

Громадська організація

«Спортивний клуб «Дзюдо Мастер»

 211

Харченко

Костянтин Вікторович

Благодійна організація «Благодійний фонд «Свято-Покровський»

 212

Хвостіков

Олександр Вікторович

Громадська організація «Молодіжний спортивний клуб «Десенка»

 213

Ходаківський

Дмитро Дмитрович

Громадська організація

«ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ»

 214

Христинченко

Анатолій Юрійович

Громадська організація

«Комітет захисту соціальних прав населення»

 215

Хрущ

Марія Ігорівна

Благодійна організація «Благодійний фонд «Деснянці єдині»

 216

Царенко

Олександр Михайлович

Громадська організація

«Міжнародна організація Айкіспорт»

 217

Цикало

Оксана Андріївна

Громадська організація

«Волевиявлення суспільства»

 218

Червінський

Максим Володимирович

Громадська організація

«Київська організація інвалідів, пенсіонерів, учасників бойових дій «ІРИДА»

 219

Черевко

Геннадій Миколайович

Громадська організація

«Громадянський Правозахист»

 220

Чередніченко

Дмитро Ігорович

Громадська організація

«РІЙ МРІЙ!»

 221

Чернишенко

Тетяна Павлівна

Громадська організація «Спілка ветеранів та інвалідів АТО «Дух Воїна України»

 222

Чудовський

Андрій Ігорович

Громадська організація

«ФОНД ПО БОРОТЬБІ З ШАХРАЙСТВОМ»

 223

Чудовський

Микола Олександрович

Громадська організація

«САМООБОРОНА ТРОЄЩИНИ»

 224

Шаль

Михайло Іванович

Організація ветеранів Деснянського району

 м. Києва

 225

Шарап

Валентин Олексійович

Профспілка

«Первинна професійна спілка «ППС»

 226

Шевелько

Руслан Володимирович

Громадська організація «Київська міська федерація кіокушинкай карате»

 227

Шевченко

Роман Володимирович

Громадська організація «Центр громадської взаємодії «КОМАНДА КЛИЧКА»

 228

Шевченко

Сергій Володимирович

Громадська організація «Об’єднання учасників ярмаркової торгівлі Києва»

 229

Шевчук

Роман Степанович

Громадська організація «Право-захист»

 230

Шелухін

Сергій Анатолійович

Всеукраїнська громадська організація «Закінчимо війну»

 231

Шестакова

Катерина Юріївна

Громадська організація «Асоціація Підприємств організуючих харчування у навчальних закладах»

 232

Шинкаренко

Денис Валерійович

Громадська організація «Захист інвесторів»

 233

Шкулій

Євгеній Валерійович

Громадська організація «Українська федерація натурального пауерліфтингу»

 234

Шляжко

Костянтин Олександрович

Громадська організація

«ПЛАТФОРМА ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ»

 235

Шпакоич

Інна Вікторівна

Громадська організація

«Організація з захисту прав інвестрів будівництва житлового комплексу за адресою: вул. світла, 3-д у Дарницькому районі м. Києва «Східна Брама»

 236

Штепа

Євген Олександрович

Загальнополітична місцева газета «Березняківський Вісник»

 237

Шубенкін

Антон Юрійович

Громадська організація «Національна федерація військово-прикладного хортингу України»

 238

Шувалов

Сергій Юрійович

Громадська організація

«Патріоти спорту Святошино»

 239

Шугалевич

Олег Вікторович

Громадська організація «Реформація» Громадський рух»

 240

Шуригін

Андрій Антонович

Громадська організація «Дитячо-юнацька футбольна школа «Фаворит»

 241

Шурманов

Євген Сергійович

Громадська організація «Організація з захисту прав пайовиків-інвесторів елінг-центру

«ЛАГУНА»

 242

Щьоткіна

Анастасія Олександрівна

Благодійна організація Благодійний фонд «Фундація розвитку»

 243

Яковенко

В’ячеслав Васильович

Громадська організація «Право та захист»

 244

Яковець

Ліна Василівна

Громадська організація

«Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій Дніпровського району міста Києва»

 245

Якубов

Денис Ігорович

АСОЦІАЦІЯ «ПІДПРИЄМСТВА – НАДРОКОРИСТУВАЧІ «НЕРУДНІ НАДРА УКРАЇНИ»

 246

Якушенко

Максим Юрійович

Громадська організація

«Дитячо-юнаціький центр спортивних єдиноборств «Муромець -1999»

 247

Яньшина

Юлія Валеріївна

Громадська організація

«Центр розвитку та підтримки молодих підприємців «Майбутнє України»

 

Список представників інститутів громадянського суспільства (ІГС), які не допущені до участі в установчих зборах для формування складу Громадської ради
при Деснянській районні в місті Києві державні адміністрації на 2021-2023 рр.

№ з/п

Повна назва
інституту громадянського суспільства

П.І.П. керівника
інституту громадянського суспільства

П.І.П. делегованої особи

Підстава для відмови

1

Громадська організація

«БИКІВНЯ»

Косинець

Микола Адамович

Матусевич

Ігор Олександрович

Відповідно до абз. 15 п. 10 «ТИПОВОГО ПОЛОЖЕННЯ про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації» ПОСТАНОВИ Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 р. № 353)

2

Громадська організація «Асоціація Євроатлантичного співробітництва»

Захаричев

Юрій Юрійович

Соловйова

Світлана Іванівна

Заява на відкликання

3

Громадська організація «Спортивна організація»

Лемешко

Даниїл Ігорович

Воробйов

Максим Юрійович

Відповідно до абз. 15 п. 10 «ТИПОВОГО ПОЛОЖЕННЯ про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації» ПОСТАНОВИ Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 р. № 353)

4

Громадська організація «Інститут соціальної підтримки інвалідів»

Запорожець

 Людмила Альбертівна

Запорожець

Людмила Альбертівна

Заява на відкликання

5

Громадська організація «Фонд захисту інвалідів Деснянського району міста Києва «Батьківщина»

Калько

Олександр Данилович

Кияшко

Олександр Миколайович

Заява на відкликання

6

Громадська організація «Асоціація коучів і фасилітаторів освіти»

Чуприна

Наталія Володимирівна

Чуприна

Наталія Володимирівна

Не відповідність документів, поданих ІГС, вимогам «ТИПОВОГО ПОЛОЖЕННЯ про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації» ПОСТАНОВИ Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 р. № 353)

7

Громадська організація «За чисте довкілля України»

Швець

Валерій Андрійович

Ковтун

 Вікторія Сергіївна

Не відповідність документів, поданих ІГС, вимогам п. 10 «ТИПОВОГО ПОЛОЖЕННЯ про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації» ПОСТАНОВИ Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 р. № 353)

8

Громадська організація «Фундамент Майбутнього»

Родрігес
Альфред Серхіович

Тищенко

Олена Володимирівна

Не відповідність документів, поданих ІГС, вимогам п. 6 та п. 10 «ТИПОВОГО ПОЛОЖЕННЯ про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації» ПОСТАНОВИ Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 р. № 353)

9

Благодійна організація

«БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ СПОРТСМЕНІВ»

Горбач

Олена Володимирівна

Горбач

Олена Володимирівна

Не відповідність документів, поданих ІГС, вимогам п. 6 «ТИПОВОГО ПОЛОЖЕННЯ про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації» ПОСТАНОВИ Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 р. № 353)

10

Громадська організація

«Громадський центр Соціальної Допомоги «Світ Без Залежності»

Ганноха

Богдан Ігорович

Ганноха

Богдан Ігорович

Заява на відкликання

11

Громадська організація

«ЕКО – ПАТРУЛЬ»

Задворний

Сергій Миколайович

Гуренко

Володимир Михайлович

Заява на відкликання

12

Громадська організація

«ОФІС ДОВКІЛЛЯ»

Фірсов

Єгор Павлович

Гуро

Наталя Миколаївна

Заява на відкликання

13

Громадська організація

«Сучасний світ молоді»

Шелоков

Владислав Васильович

Слуцький

Руслан Володимирович

Не відповідність документів, поданих ІГС, вимогам «ТИПОВОГО ПОЛОЖЕННЯ про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації» ПОСТАНОВИ Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 р. № 353)

14

Громадська організація

«ОБ’ЄДНАННЯ «САМОПОМІЧ» Дніпровського району м. Києва

Артюх Г.Є.

Зима

Владислав Валентинович

Заява на відкликання

15

Громадська організація

«ДИТЯЧИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ «TIGERS»

Бойко

Кирило Миколайович

Побєдаш

Юрій Юрійович

Заява на відкликання

16

Громадська спілка «АСОЦІАЦІЯ З ЗАХИСТУ ПРАВ ІНВЕСТОРІВ ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА В М. КИЄВІ»

Георгієвський Олексій Миколайович

Романюк

Костянтин Олегович

Заява на відкликання

17

Громадська організація

«Фонд з досліджень і розвитку «Коло Род»

Заплавська

Олена Олександрівна

Швець

Артем Артурович

Заява на відкликання

18

Громадська організація

«Центр просторових технологій»

Рохманійко Максим Олександрович

Диба

Вадим Миколайович

Заява на відкликання

19

Громадська організація

«Колектив Пилорама»

Косміна

Богдана Валеріївна

Нізовцев

Костянтин Анатолійович

Заява на відкликання

20

Громадська організація

«Оупен Опера Юкрейн»

Гадецька

Ганна Миколаївна

Савенко

Руслан Юрійович

Заява на відкликання

21

Громадська організація

«Академія сучасного політика»

Колесник

Марія Михайлівна

Харченко

Олег Володимирович

Заява на відкликання

22

Громадська організація

«ЛААСОТ»

Онищук

Юрій Миколайович

Самолюк

Олександр Володимирович

Заява на відкликання

23

Громадська організація

«НАШЕ ПРАВО- НАШЕ ПРАВО»

Щелок

Ігор Вікторович

Сікор

Євген Володимирович

Не відповідність документів, поданих ІГС, вимогам «ТИПОВОГО ПОЛОЖЕННЯ про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації» ПОСТАНОВИ Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 р. № 353)

24

Громадська організація

 «Конституційно-правовий Конгрес»

Янцен

Павло Юрійович

Федоренко

Ілля Олегович

Заява на відкликання

25

Громадська організація

«Сучасний Світ Молоді»

Шелоков

Владислав Васильович

Крамаренко

Олександр Геннадійович

Документи подані не вчасно

Довідково.

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

 

Кандидати до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, при собі повинні мати документ, що посвідчує особу (паспорт),  ручку та засоби індивідуального захисту (маски)..

 

Акредитація представників засобів масової інформації здійснюється до 17:00 год, 29 червня 2021 року, шляхом повідомлення на електронну пошту: vvp_desnrda@kmda.gov.ua

 

Усі заходи пройдуть із забезпеченням неухильного дотримання карантинних вимог.

Вхід без маски заборонений.

 



При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.