Головна  →  Адміністрація

ВАС ВІТАЄ ДЕСНЯНСЬКА РАЙОННА в м. КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ!

Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація будує свою роботу на засадах законності, персональної відповідальності, поєднання загальнодержавних інтересів та інтересів територіальної громади Деснянського району м. Києва, взаємодіючи з Київською міською радою, її виконавчим органом (Київською міською державною адміністрацією) та виконуючи делеговані ними повноваження.

Основні засади організації діяльності Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, її апарату та структурних підрозділів визначаються Конституцією України, законами України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про столицю України – місто - герой Київ”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про державну службу”, положеннями про управління, відділи та інші структурні підрозділи Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, розпорядженнями Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації з організаційних питань та Регламентом.

Свою діяльність Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація щодо реалізації державної регуляторної політики здійснює відповідно до Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та інших нормативно-правових актів, що регулюють відносини у сфері державної регуляторної політики.

Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація інформує громадськість про свою діяльність, залучає громадян до проведення перевірок, підготовки і розгляду питань, що належать до її компетенції.

Розгляд у Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації питань, що належать до її повноважень, проводиться головою, першим заступником, заступниками голови відповідно до розподілу обов’язків, керівником апарату, управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, а також консультативними, дорадчими та іншими допоміжними органами, що утворюються головою Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ РАЙОНУ!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ З ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ РАЙОНУ ДО ОПЕРАТИВНОЇ СЛУЖБИ ЗА ТЕЛ. 515-66-66 (цілодобово)

Версiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]