Головна  →  ВАКАНСІЇ ДРДА  →  Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу контролю за благоустроєм та збереженням природного середовища Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (категорія «В»), 2 вакансії, м. Київ проспект В.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації

 _________ №___________

Умови

проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу контролю за благоустроєм та збереженням природного середовища Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (категорія «В»),

2 вакансії,

м. Київ проспект В. Маяковського, 29.

Загальні умови

Посадові обов’язки

1. Опрацювання листів, скарг та звернень громадян, які надходять до відділу через  електронну систему документообігу «АСКОД», організація роботи по усуненню виявлених недоліків та підготовка відповідей заявникам у визначені терміни (згідно резолюції керівництва). 

2. Опрацювання звернень громадян, які надходять до Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від державної установи «Урядовий контактний центр», КБУ «Контактний центр міста Києва» та через програму АРМ «CallСenter» (згідно резолюції керівництва).

3. Вжиття оперативних заходів по виявленню та усуненню порушень з благоустрою та збереження природного середовища на території Деснянського району міста Києва, виконання оперативних доручень керівництва відділу.

4. В разі виявлення порушень «Правил благоустрою міста Києва», затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 року № 1051/1051, доповідає начальникові відділу заступникові начальника відділу про їх виявлення та вживає вичерпні заходи на місці виявлення порушення щодо їх усунення.

5. При неможливості негайно ліквідувати порушення, вносить припис юридичній чи фізичній особі, яка скоїла порушення «Правил благоустрою міста Києва», затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 року № 1051/1051, з визначенням терміну усунення недоліків, та/або складає протокол про адміністративне правопорушення на порушника.

6. Проводить роботу по збору матеріалів, що надходять до відділу від організацій, підприємств, установ та закладів з питань благоустрою, збереження природного середовища, санітарно-технічного утримання територій району та готує необхідну інформацію для керівництва відділу. 

7. За дорученням начальника відділу, заступника начальника відділу, бере участь у комплексних перевірках стану благоустрою, збереження природного середовища та санітарно-технічного утримання територій району.

8. Повинен знати керівників ( відповідальних за санітарно-технічне утримання своїх територій) підприємств, організацій, установ та закладів, для оперативного вжиття заходів щодо відновлення елементів благоустрою.

9. За дорученням начальника відділу, заступника начальника відділу виконує інші завдання в сфері благоустрою та збереження природного середовища в межах наданих повноважень.    

Умови оплати праці

Відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України
від 18 січня 2017 року № 15 (зі змінами)

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

 

 

Безстрокове

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання

 Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС таку інформацію (особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може до 31 грудня 2019 р. подати в установленому порядку до конкурсної комісії необхідну інформацію особисто або надіслати її поштою):

1) заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» (зі змінами);

2) резюме за формою згідно з додатком 3 постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» (зі змінами), в якому обов’язково зазначається така інформація:

- прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

- реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

- підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

- відомості про стаж роботи, стаж державної

служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах;

3) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

    Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

      Інформація приймається до 18.00 19.12.2019 року.

Додаткові (необов’язкові) документи

Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби.

Місце, час і дата початку проведення оцінювання кандидатів

м. Київ, проспект В.Маяковського, 29,

 ІV поверх, каб.419;

 о 10 год. 00 хв.  26.12. 2019 року.

 

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Дибкалюк Каріна Сергіївна

546-31-89

e-mail: vup_desnrda@kmda.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги

Освіта

Вища освіта за освітнім ступенем бакалавра або молодшого бакалавра

Досвід роботи

Не потребує

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Володіння іноземною мовою

Не потребує

Вимоги до компетентності

Уміння працювати з комп’ютером

Впевнений користувач ПК, програми пакету Windows, досвідчений користувач мережі Internet, вільне користування законодавчою базою, вміння використовувати офісну техніку

Ділові якості

- вміння працювати з інформацією;

- здатність працювати в декількох проектах одночасно;

- орієнтація на досягнення кінцевих результатів;

- вміння вирішувати комплексні завдання;

- вміння надавати пропозиції, їх аргументувати та презентувати;

- вміння працювати в команді;

- вміння ефективної координації з іншими;

- вміння надавати зворотний зв'язок

Особистісні якості

- відповідальність;

- системність і самостійність в роботі;

- уважність до деталей;

- наполегливість;

- креативність та ініціативність;

- орієнтація на саморозвиток;

- вміння працювати в стресових ситуаціях

Професійні знання

Знання законодавства

- Конституція України;

- Закон України «Про державну службу»;

- Закон України «Про запобігання корупції»;

- Закон України «Про місцеві державні адміністрації».

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

- Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища»;

- Закон України «Про відходи»;

- Закон України «Про звернення громадян»;

- Рішення Київської міської ради «Про Правила благоустрою міста Києва».

 

 

Керівник апарату                                                          Ольга МАШКІВСЬКА

Версiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА